Abone Olun & Tasarruf Edin

microsoft xbox cover
%50 Nakit İade Fırsatı

Microsoft Xbox İndirimleri

Microsoft Xbox Game Pass, konsollar, oyunlar, kontrol cihazları ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli ürünlerde büyük tasarruf edin.


SINIRLI SURELİ TEKLİF
Fırsat

Belirli Xbox Kablosuz Oyun KumandalarInda %20’ye kadar tasarruf edin

Şimdi Başvurun
Kupon Kodu

Tosla Kart ile Steam, Playstation, Xbox ve Microsoft Store ödemelerinde 50 TL hediye!

Tosla uygulamasına kayıt olurken bu kodu girin ve Tosback fırsatlarından yararlanmaya başlayın. Tosla'ya TL yükleyin, ücretsiz eft deneyimini yaşayın!

Kampanyadan hediye TL kazanmak için Tosla uygulamasında kampanyalar sekmesinden ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklamalısın. Kampanya katılımından sonra hediye TL kazanmaya başlayabilirsin. Unutma kampanyadan toplam 50 TL’ye kadar iade kazanabilirsin. Birden fazla oyun platform alışverişinde iade alabilirsin.

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Anında Kullanın
Fırsat

Fırsat Tükendi 03/31/2024

Steam, Epic Games, Playstation Network, Riot Games, Microsoft Xbox, Roblox ve Twitch alışverişlerinde ödemeni Nays Kart ile yap, %10 hediye para kazan.

Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Steam, Epic Games, Playstation Network, Riot Games, Microsoft Xbox, Roblox, Twitch harcamalarına %10 hediye para tanımlanacaktır. Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının aynı marka ya da farklı markalardan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 50 TL ile sınırlıdır. Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 10 TL ve üzeri olması gerekir. Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır. Farklı pin sitelerinden, uygulamalardan ve platformlardan yapılan dijital kod alımları kampanya kapsamında değerlendirilmez.

Devamını Gör... Daha az göster...

Xbox Store nedir?

Xbox Store, kullanıcıların Xbox konsolları için oyun, uygulama ve diğer içerikleri satın alıp indirebilecekleri çevrimiçi bir platformdu. Ancak Microsoft, Xbox Store’u Microsoft Store ile birleştirerek Xbox’taki tüm oyunlar ve eğlence için birleşik bir hedef oluşturdu.

Birleştirilmiş platformda bulunan bazı popüler oyun ve uygulamalar arasında “”Fortnite””, “”Minecraft””, “”Call of Duty””, “”Netflix””, “”Disney+”” ve “”Hulu”” yer alıyor. Kullanıcılar artık çok çeşitli içerik ve eğlence seçeneklerine tek bir yerden kolayca erişerek daha rahat ve kullanıcı dostu hale geliyor.

Kullanıcılar platformdaki geniş bir oyun, uygulama ve diğer içerik kataloğuna göz atabilir ve yalnızca birkaç tıklamayla kolayca satın alma işlemi gerçekleştirebilir. Bir oyun satın alındıktan sonra doğrudan kullanıcının Xbox konsoluna indirilebiliyor ve böylece fiziksel disklere veya ek yüklemelere gerek kalmıyor. Bu kolaylaştırılmış süreç, kullanıcıların favori oyunlarına sorunsuz bir şekilde erişmelerini ve keyfini çıkarmalarını sağlıyor.

Bu birleşmenin bir parçası olarak Microsoft, aylık bir ücret karşılığında geniş bir oyun kütüphanesine erişim sağlayan bir abonelik hizmeti olan Xbox Game Pass’i de tanıttı. Xbox Game Pass ile kullanıcılar, her bir oyunu tek tek satın alıp indirmeden çeşitli oyunların keyfini çıkarabiliyor.

Xbox Game Pass ile aboneler konsollarda, bilgisayarlarda, telefonlarda ve tabletlerde oynayabilecekleri 100’den fazla yüksek kaliteli oyundan oluşan bir kütüphaneye erişebiliyor. Bu abonelik hizmeti çok çeşitli oyunlar sunar ve düzenli olarak yeni oyunlar ekleyerek her zaman oynanacak yeni ve heyecan verici bir şeyler olmasını sağlar.

Xbox Game Pass, abonelerin arkadaşlarıyla ve diğer oyuncularla çevrimiçi oynamasına olanak tanıyarak çok oyunculu oyun deneyimini de geliştirir. Oyuncular, arkadaşları, aileleri veya daha geniş Xbox topluluğu olsun, birlikte oynamak istedikleri kişileri hızlı bir şekilde bulup onlarla bağlantı kurarak daha sosyal ve etkileşimli bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabilir.”

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın