En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Metro Turizm

Metro Turizm indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Temmuz 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Metro Turizm

Türkiye’nin ulaşım sektörünün lider şirketi Metro Turizm, ciro büyüklüğü ve taşınan yolcu sayısı açısından en büyük kara taşımacılığı şirketidir. Filosunda 673’ü kendi malı olmak üzere toplam 1463 otobüs bulunuyor. Yaş ortalaması 3 olan genç bir otobüs filosuna sahiptir. Metro Turizm, kayıtlı olduğu Metro Holding’in güçlü sermaye ve organizasyon yapısının yanı sıra yurt içi ve yurt dışı bilet satışlarıyla rakiplerine karşı önemli bir avantaja sahiptir. Türkiye genelinde 77 ilde toplam 1.000 aktif acente aracılığıyla geniş bir ağa sahiptir. Yılda yaklaşık 19.000.000 yolcu ile günde ortalama 1400 sefer gerçekleştirmektedir. 307 adet şehir içi servis aracı ile yolcuların şehir içi ulaşımını sağlamaktadır.

Turna.com’da kredi kartı puanları ile Metro Turizm otobüs bileti alma fırsatı

Turna.com, 1300'den fazla havayolunu karşılaştırarak en ucuz uçak...Devamını Gör

Turna.com, 1300'den fazla havayolunu karşılaştırarak en ucuz uçak biletlerinin satışını gerçekleştiren bir online seyahat acentesidir. THY, Pegasus, Anadolu Jet, Sunexpress başta olmak üzere 300+ hava yolu firmasının uçak bileti fiyatlarını ve Pamukkale, Metro, Efe Tur, Ulusoy, Süzer gibi Türkiye’nin önde gelen 200+ otobüs firmasının biletlerini karşılaştırarak en ucuz bileti bulabilirsiniz.

Daha Az Göster
Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun