Metro Turizm

Türkiye’nin ulaşım sektörünün lider şirketi Metro Turizm, ciro büyüklüğü ve taşınan yolcu sayısı açısından en büyük kara taşımacılığı şirketidir. Filosunda 673’ü kendi malı olmak üzere toplam 1463 otobüs bulunuyor. Yaş ortalaması 3 olan genç bir otobüs filosuna sahiptir. Metro Turizm, kayıtlı olduğu Metro Holding’in güçlü sermaye ve organizasyon yapısının yanı sıra yurt içi ve yurt dışı bilet satışlarıyla rakiplerine karşı önemli bir avantaja sahiptir. Türkiye genelinde 77 ilde toplam 1.000 aktif acente aracılığıyla geniş bir ağa sahiptir. Yılda yaklaşık 19.000.000 yolcu ile günde ortalama 1400 sefer gerçekleştirmektedir. 307 adet şehir içi servis aracı ile yolcuların şehir içi ulaşımını sağlamaktadır.

Turna.com’da kredi kartı puanları ile Metro Turizm otobüs bileti alma fırsatı
Kodsuz Kampanya
Turna.com’da kredi kartı puanları ile Metro Turizm otobüs bileti alma fırsatı

Turna.com, 1300'den fazla havayolunu karşılaştırarak en ucuz uçak biletlerinin satışını gerçekleştiren bir online seyahat acentesidir. <meta...Devamını Gör

Turna.com, 1300'den fazla havayolunu karşılaştırarak en ucuz uçak biletlerinin satışını gerçekleştiren bir online seyahat acentesidir. THY, Pegasus, Anadolu Jet, Sunexpress başta olmak üzere 300+ hava yolu firmasının uçak bileti fiyatlarını ve Pamukkale, Metro, Efe Tur, Ulusoy, Süzer gibi Türkiye’nin önde gelen 200+ otobüs firmasının biletlerini karşılaştırarak en ucuz bileti bulabilirsiniz.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply