Metro Market

Metro Market fırsat ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Temelleri 1964 yılında, Almanya’nın Ruhr bölgesinde atılan dünyanın en önemli uluslararası perakende şirketi olan Metro Market, 34 ülkede 16 milyon profesyonel ile hizmet veriyor. Türkiye’de 21 şehirde 37 mağaza ve 4.500’den fazla çalışanıyla 1 milyonu aşkın müşteriye hizmet veriyor. METRO GROUP’un bünyesindeki diğer markalar, tüketici elektroniği sektöründe Avrupa lideri olan MediaMarkt/Saturn ve Galeria Kaufhof’tur.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo'da bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz.

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply