MentalUP

MentalUP – Eğitici Zeka Oyunları, çocuklara eğlenceli bir şekilde bilimsel öğrenme oyunları sunuyor. Beyin bulmaca oyunları kullanarak çocukların beyin güçlerini artırmalarına yardımcı olan akademisyenler ve bilim adamları tarafından geliştirilmiştir. 5 temel bilişsel öğrenme becerisine meydan okuyan 100’den fazla beyin egzersizi ile çocuklar için dünyanın en iyi beyin egzersizleri uygulamasına katılın. Dikkati geliştirin, odaklanmayı ve konsantrasyonu güçlendirin. Hafızayı ve öğrenme yeteneğini geliştirin; görsel, dil, aritmetik becerilerinizi ve problem çözme, mantık becerilerinizi geliştirin.

3605
MentalUP Beyin Egzersiz programının premium üyeliklerinde geçerli % 30 indirim kodu
İndirim Kodu - Kupon Kodu
MentalUP Beyin Egzersiz programının premium üyeliklerinde geçerli % 30 indirim kodu

MentalUP – Eğitici Zeka Oyunları, çocuklara eğlenceli bir şekilde bilimsel öğrenme oyunları sunuyor. Beyin bulmaca oyunları kullanarak çocukların beyin...Devamını Gör

MentalUP – Eğitici Zeka Oyunları, çocuklara eğlenceli bir şekilde bilimsel öğrenme oyunları sunuyor. Beyin bulmaca oyunları kullanarak çocukların beyin güçlerini artırmalarına yardımcı olan akademisyenler ve bilim adamları tarafından geliştirilmiştir. 5 temel bilişsel öğrenme becerisine meydan okuyan 100'den fazla beyin egzersizi ile çocuklar için dünyanın en iyi beyin egzersizleri uygulamasına katılın. Dikkati geliştirin, odaklanmayı ve konsantrasyonu güçlendirin. Hafızayı ve öğrenme yeteneğini geliştirin; görsel, dil, aritmetik becerilerinizi ve problem çözme, mantık becerilerinizi geliştirin.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

MentalUP, herhangi bir ders planını tamamlayabilecek güvenilir ve yaşa uygun bir öğrenme programı sunar. Çocuklar beyin jimnastiği egzersizleri, mantık bulmacaları, mantık problemleri, düşünme oyunları, hafıza ve matematik oyunları ile bağımsız olarak öğrenebilirler.

MentalUP destek ailesi Sizin ve 2 çocuğun birlikte antrenman yapmasını, takip etmesini ve büyümesini sağlayan plan! 1. sınıftan 6. sınıfa kadar çocuklar için öğrenmek hiç bu kadar eğlenceli ve eğitici olmamıştı! 1. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf, 4. Sınıf, 5. Sınıf, 6. Sınıf Öğrenme oyunları MentalUP’ta sizleri bekliyor.

Çocuklara yönelik diğer eğitici uygulamalardan farklı olarak, uzun zaman alan ayrıntılı özelleştirme ayarlarına gerek yoktur. Sadece indirin ve gitmeye hazır olun! MentalUP’ta 2 yaş, 3 yaş, 4 yaş, 5 yaş, 6 yaş ve hatta yetişkinler için eğitici oyunlar var! Bu nedenle 5,5 milyondan fazla aile ve öğretmen, 1000’lerce öğrenme uygulaması arasından onu seçti. Yüksek kaliteli beyin jimnastiği oyunlarının yanı sıra MentalUP, çocukların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur ve akademik eğitim başarılarına katkıda bulunur.

1. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf, 4. Sınıf Öğrencileri için Bilimsel ve Eğitici Oyunlar: 100+ beyni olan çocuğunuz için beyin testi bilim adamları ve oyun tasarımcıları tarafından geliştirilen bulmaca. Günlük Egzersizler: Çocuğunuzun öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için günlük 20 dakikalık egzersiz. Mantık oyunları, hafıza eşleştirme oyunları, matematik oyunları öğrenme, mantık ızgarası bulmacaları ve çok daha fazlasını oynayın! Performans Raporları: Çocuğunuzun gelişimini takip edin ve performansını yaşıtlarıyla karşılaştırın.

MentalUP Matematik Oyunları ile çocuğunuza daha fazlası için bir adım önde başlayın! Eğlenceli matematik oyunlarımız toplama, kesirler ve çarpmadan ölçmeye kadar konuları kapsar. 1. ila 6. sınıf matematik öğrenme oyunları için matematik pratiği için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply