En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

MentalUP

MentalUP indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

MentalUP – Eğitici Zeka Oyunları, çocuklara eğlenceli bir şekilde bilimsel öğrenme oyunları sunuyor. Beyin bulmaca oyunları kullanarak çocukların beyin güçlerini artırmalarına yardımcı olan akademisyenler ve bilim adamları tarafından geliştirilmiştir. 5 temel bilişsel öğrenme becerisine meydan okuyan 100’den fazla beyin egzersizi ile çocuklar için dünyanın en iyi beyin egzersizleri uygulamasına katılın. Dikkati geliştirin, odaklanmayı ve konsantrasyonu güçlendirin. Hafızayı ve öğrenme yeteneğini geliştirin; görsel, dil, aritmetik becerilerinizi ve problem çözme, mantık becerilerinizi geliştirin.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

MentalUP, herhangi bir ders planını tamamlayabilecek güvenilir ve yaşa uygun bir öğrenme programı sunar. Çocuklar beyin jimnastiği egzersizleri, mantık bulmacaları, mantık problemleri, düşünme oyunları, hafıza ve matematik oyunları ile bağımsız olarak öğrenebilirler.

MentalUP destek ailesi Sizin ve 2 çocuğun birlikte antrenman yapmasını, takip etmesini ve büyümesini sağlayan plan! 1. sınıftan 6. sınıfa kadar çocuklar için öğrenmek hiç bu kadar eğlenceli ve eğitici olmamıştı! 1. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf, 4. Sınıf, 5. Sınıf, 6. Sınıf Öğrenme oyunları MentalUP’ta sizleri bekliyor.

Çocuklara yönelik diğer eğitici uygulamalardan farklı olarak, uzun zaman alan ayrıntılı özelleştirme ayarlarına gerek yoktur. Sadece indirin ve gitmeye hazır olun! MentalUP’ta 2 yaş, 3 yaş, 4 yaş, 5 yaş, 6 yaş ve hatta yetişkinler için eğitici oyunlar var! Bu nedenle 5,5 milyondan fazla aile ve öğretmen, 1000’lerce öğrenme uygulaması arasından onu seçti. Yüksek kaliteli beyin jimnastiği oyunlarının yanı sıra MentalUP, çocukların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur ve akademik eğitim başarılarına katkıda bulunur.

1. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf, 4. Sınıf Öğrencileri için Bilimsel ve Eğitici Oyunlar: 100+ beyni olan çocuğunuz için beyin testi bilim adamları ve oyun tasarımcıları tarafından geliştirilen bulmaca. Günlük Egzersizler: Çocuğunuzun öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için günlük 20 dakikalık egzersiz. Mantık oyunları, hafıza eşleştirme oyunları, matematik oyunları öğrenme, mantık ızgarası bulmacaları ve çok daha fazlasını oynayın! Performans Raporları: Çocuğunuzun gelişimini takip edin ve performansını yaşıtlarıyla karşılaştırın.

MentalUP Matematik Oyunları ile çocuğunuza daha fazlası için bir adım önde başlayın! Eğlenceli matematik oyunlarımız toplama, kesirler ve çarpmadan ölçmeye kadar konuları kapsar. 1. ila 6. sınıf matematik öğrenme oyunları için matematik pratiği için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.