En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Memrise

Memrise indir ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Memrise Pro üyeliklerde 1 yıllık alımlarında geçerli % 50 indirim kodu

Memrise Pro üyeliklerde 1 yıllık alımlarında geçerli % 50 indirim kodu

SIMPLY50

Fırsat Detayları


Bir dil öğrenmek zor değil. Öğrenmeden konuşmaya geçmek için ihtiyacınız olan her şeyi Memrise ile hızlı bir şekilde elde edin. 60 milyondan fazla kişiye katılın ve bir dil öğrenmenin en kolay yolu olan Memrise ile bir dil öğrenmeye başlayın.

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bir dil öğrenmek zor değil. Öğrenmeden konuşmaya geçmek için ihtiyacınız olan her şeyi Memrise ile hızlı bir şekilde elde edin. 60 milyondan fazla kişiye katılın ve bir dil öğrenmenin en kolay yolu olan Memrise ile bir dil öğrenmeye başlayın. İspanyolca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Portekizce, Rusça, Japonca, Korece, Çince (ve daha fazlasını) öğrenebilir ve yerliler gibi konuşmayı öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzü ile en popüler dil uygulamaları arasında yer alan Memrise ile dil öğrenmenin kalbine inin. Ana dili İngilizce olan kişilerin nasıl konuştuğunu görün ve bunu kendi başınıza da nasıl yapacağınızı öğrenin. Yerel sokaklardaki, kafelerdeki, karaoke barlarındaki ve iş yerindeki gerçek kişilerin video klipleri, dilleri gerçek hayatta kullanıldıkları şekilde anlamanıza ve konuşmanıza yardımcı olur.

Memrise ile hangi dilleri öğrenebilirim?

İspanyolca (Avrupa İspanyolcası ve Meksika İspanyolcası), Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca (Romaji ve Kanji), Korece, Çince, Portekizce (Avrupa Portekizcesi ve Brezilya Portekizcesi), Rusça, Felemenkçe, İsveççe, Norveççe, Lehçe, Türkçe, Danca, İzlandaca, Moğolca, Slovence, Yorubaca ve İngilizce (İngiliz İngilizcesi ve Amerikan İngilizcesi).

Memrise ile tüm dil temellerini öğrenin

  • Gerçek hayattaki durumlar için faydalı kelimeler ve ifadeler: kahve ısmarlamaktan arkadaşlarla yeni yerlerde küçük sohbetler yapmaya kadar.
  • Dile yerel halkın konuştuğu gibi alışın. 50.000’den fazla ses ve video klibi ile çeşitli ses, ton, ritim, beden dili, jestler ve daha fazlasıyla başa çıkacaksınız.
  • Başka bir dili güvenle konuşmayı kolaylaştırın. Yeni bir dilde yüksek sesle konuşmaktan korkmadan veya utanmadan pratik yapmak için güvenli bir alan.

Memrise dili gerçek dünyaya hazır hale getirir – ister başlangıç ​​seviyesinde olun, ister dil bilginizi yenilemek isteyin. Uzman mühendislerle birlikte çalışan dil uzmanları ve ana dili İngilizce olan kişilerden oluşan bir ekip, öğrenmeden konuşmaya hızlı bir şekilde geçmenize yardımcı olmak için derslerinizi tasarlar ve oluşturur.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.