Abone Olun & Tasarruf Edin

Memrise indirim kodu,memrise,memrise ücretli mi,memrise ingilizce,memrise nedir,memrise fiyat,memrise kurslar,memrise pro free,memrise english grammar,memrise indirim,memrise pro free trial,memrise gramer,memrise indir,memrise ingilizce kursları,memrise app,memrise coupon,memrise membership,memrise pro fiyat,memrise üye ol,memrise code,memrise ile dil öğren,memrise kullananlar,memrise nasıl kullanılır,memrise pro code
Yıllık %50 veya Aylık %10 İndirim

Memrise İndirim Kodu

Bu Memrise indirim kodu ile ilk yıl %50 indirim veya aylık %10 indirim kazanabilirsiniz. Memrise ile bugün yeni bir dil öğrenin.


Fırsat

Memrise indirim kodu ile ilk yıl %50 İndirim

Memrise ile şimdi bir dil öğrenin. Ana dili İngilizce olan kişilerin videolarıyla kendinizi derslere kaptırın, böylece hemen konuşmaya başlayabilirsiniz. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsat

Memrise indirim kodu ile aylık Memrise Pro’da %10 İndirim

Memrise ile şimdi bir dil öğrenin. Ana dili İngilizce olan kişilerin videolarıyla kendinizi derslere kaptırın, böylece hemen konuşmaya başlayabilirsiniz. Devamını Gör... Daha az göster...

Memrise nedir?

Memrise’ın kurgusu, kullanıcı dostu arayüzünde ve ilgi çekici öğrenme deneyiminde yatmaktadır. Memrise uygulaması veya web sitesi ile çeşitli dilleri ve yeterlilik seviyelerini kapsayan geniş bir dil kursu kütüphanesine dalabilirsiniz. İster yeni başlayan ister ileri seviyede bir öğrenci olun, Memrise dil becerilerinizi geliştirmek için interaktif dersler, kelime alıştırmaları ve gerçek hayattan alıştırmalar sunar.

Yalnızca kelime bilgisi ve dilbilgisine odaklanan diğer dil öğrenme uygulamalarının aksine Memrise, sizi konuşmaya ve gerçek hayattaki konuşmalara aktif olarak katılmaya zorlar. Anadili İngilizce olan kişilerle canlı dersler ve interaktif alıştırmalar gibi özelliklerle Memrise, dilde ustalaşmanızı ve pratik durumlarda dili kullanma konusunda güven kazanmanızı sağlar. Dolayısıyla, yabancı dil öğrenme konusunda ciddiyseniz, sürükleyici ve değerli bir öğrenme deneyimi için Memrise’ı seçin.

Memrise kursları ile dil öğrenme yolculuğunuza başladığınızda, seviyenizi belirlemeniz ve dili neden öğrendiğinizi paylaşmanız istenir. Bu bilgilere dayanarak, Memrise websitesi size gerçek hayattaki durumlarda yararlı olan ilgili kelimeleri ve cümleleri öğreterek öğrenme deneyiminizi uyarlayacaktır.

Bu kelimeleri anadili İngilizce olan konuşmacıların videolarından dinleme pratiği yapacak ve hatta kişiselleştirilmiş yapay zekalı dil eğitmeniniz MemBot ile konuşma pratiği yapacaksınız. Bu özellikleriyle Memrise.com, dili öğrenmenizi ve konuşmalarda güvenle kullanmanız için pratik beceriler kazanmanızı sağlar.

Neden Memrise kullanmalısınız?

Memrise, herkes için bir şeyler olmasını sağlayan kapsamlı kurslara sahiptir. İspanyolca, Fransızca ve Mandarin gibi popüler dillerden Swahili ve İzlandaca gibi daha az bilinen mücevherlere ve hatta Klingonca gibi kurgusal Memrise dillerine kadar, Memrise’da her şey var. Dil uzmanları, öğrenme deneyiminizi geliştirmek için ses, görsel ve anımsatıcı teknikleri bir araya getirerek her bir kursu özenle tasarladı.

Gerçek yerliler arasındaki 48.000’den fazla konuşmaya erişen Memrise, yerel halkın nasıl konuştuğunu duymanızı sağlar. Bu, onların aksanlarını güvenle anlamanıza ve günlük konuşmalarda kullandıkları kelime ve ifadelere aşina olmanıza yardımcı olur. Bu özellik, dil öğrenme yolculuğunuzu daha sürükleyici ve pratik hale getirerek gerçek yaşam koşullarında etkili iletişim kurma becerilerini geliştirmenizi sağlar.

Memrise, öğrenme deneyiminizi seviyenize ve dil hedeflerinize göre uyarlamanın yanı sıra, hayatınızla ilgili kelimeleri edinmenize de olanak tanır. İlgi alanlarınıza göre videolar izleyerek tartışmak istediğiniz kelimeleri ve cümleleri öğrenebilirsiniz. Bu, dil öğrenme yolculuğunuzu daha ilgi çekici ve eğlenceli hale getirir.

Yapay zekalı dil eğitmeni MemBot, sınırsız konuşma pratiği ve değerli geri bildirimler sağlar. Bu, ana dili İngilizce olan kişilerle konuşmadan önce özel olarak kendinize güvenmenizi sağlar. Bu özellik, konuşma becerilerinizi kendi hızınızda geliştirebilmenizi ve gerçek yerel halkla konuşurken kendinizi daha hazır hissetmenizi sağlar.

Ücretsiz vs Memrise Pro

Memrise’ı keşfederken en sık sorulan sorulardan biri, ücretsiz mi olduğu yoksa yıllık Memrise aboneliği mi gerektirdiğidir. Memrise fiyat skalası hem ücretsiz hem de premium seçenekler sunuyor. Ücretsiz sürümde kurs içeriğinin çoğuna erişebilirsiniz. Memrise Pro çevrimdışı öğrenme, sohbet robotları ve gelişmiş dilbilgisi alıştırmalarının kilidini açar.

Ücretsiz Memrise Free Trial planı, 23 dilde çeşitli resmi Memrise topluluk kurslarına erişmenizi sağlar. Buna ek olarak, gerçek hayatta kullanılan ifadelerin video kliplerine erişebilirsiniz. Memrise’ın oyunlaştırılmış testleri dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur ve ayrıca kanıtlanmış hafıza tekniklerine dayanan kişiselleştirilmiş gözden geçirme yıllık planlarından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca Memrise, ilerlemenizi tüm cihazlarınız arasında senkronize etmenize olanak tanıyarak dil öğrenme yolculuğunuza sorunsuz bir şekilde devam edebilmenizi sağlar.

Çevrimdışı öğrenme, etkileşimli pratik için sohbet robotları, daha derinlemesine dil öğrenimi için gelişmiş Memrise gramer alıştırmaları ve reklamsız bir deneyim gibi ek avantajlardan yararlanmak için Memrise Pro’ya yükseltin. Pro plan ile tüm Memrise öğrenme özelliklerine erişebilir, dil öğrenme potansiyelinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Üstelik aşağıda yer alan size özel Memrise ömür boyu indirim kodu ile Memrise Pro ömür boyu aboneliğinizde Memrise membership lifetime indiriminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin