İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Meal Box İndirim Kodu

Günlük Yemekte Tasarruf Edin
0 / 5 0

Puan:

Mealbox yemek aboneliği menüleri ile günlük yemek ihtiyacınızı tasarruflu hale getirme fırsatı

Türkiye'nin en büyük 'kapıya yemek servisi'. Ofislere düzenli sıcak öğle yemeği hizmeti, kalorisi hesaplanmış diyet yemek aboneliği, özel beslenme paketleri

Satın Al
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Meal Box nedir?

İstanbul ve Ankara’daki Meal Box dağıtım hizmeti, benzersiz dağıtım sistemi aracılığıyla ofis çalışanlarına sunulan abonelik tabanlı sıcak şef yemekleri sunmaktadır. Yedi yıldır faaliyet gösteriyor ve Türkiye’nin en büyük ve en eski online mutfağı sayılır. En güncel Meal Box indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Şehrin çeşitli yerlerinde binlerce kişiye 2 saat içinde yüksek kaliteli sıcak şef yemekleri sunar. Kurumsal Sıcak Öğle Yemeği Servisi, hijyenik bir mutfakta hazırlanan gurme yemeklerin kurumunuza özel, güvenli bir kurumsal yemek çözümü olarak sunulduğu bir gurme yemek servisidir.

Evden çalışıyorsanız ve evde her zaman lezzetli yemek yemek istiyorsanız, 6 çeşit, 12 çeşit yemek içeren 2 kişilik gurme öğle ve akşam yemeği paketini alabilirsiniz.

Kilo vermek, formda kalmak ve sağlıklı beslenmek için günde 4 veya 5 öğün hesaplanmış kalori içeren çeşitli diyet gıda paketleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu diyet yemekleri, sağlıklı kalmak için ihtiyaç duydukları yüksek proteini içerdiklerinden düzenli egzersiz yapan kişiler için mükemmeldir.

Düzenli egzersiz yapanlar ise Yüksek Proteinli Yemek Paketleri’nin günde dört veya beş öğünden oluşan lezzetli bir yemek servisi olduğunu göreceklerdir.

Abonelik adımları ise çok kolaydır. Yüz yüze görüşme yapılmadan önce telefonla ön görüşme yapılır ve hizmet modeli belirlenir. Yerinde üretim, porselen kap teslimi ve kişiye özel ambalajlı yemek servisi seçenekleri de mevcuttur. Menüler, kişi sayısı, teslimat tarihleri ​​ve yemek servisinin türü müşteri tarafından belirlenir.

Düzenli olarak değiştirilen ve hiçbir katkı maddesi içermeyen dört farklı gurme yemek çeşidinden oluşan şef menüleri, güvenli ve sağlıklı bir şekilde sevk edilmek üzere hazırlanmaktadır.

Yemekleriniz özel termo kutularda iş yerinize teslim edildikten sonra en az üç saat uygun sıcaklıkta kalması garanti edilir. Her şey anlaşmaya göre giderse, öğle yemeğinde iş yerinizde özel ambalajlı tek kullanımlık kap veya termobox içinde servis edilir veya öğle yemeği saatinde özenle porselen kapta kapınıza bırakılır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Yeme & İçme ve Restoran Fırsatları

Uygun fiyat için lezzetten ödün vermeyin! İndirim kodlarıyla bütçeye uygun en iyi yiyecek ve içecek fırsatlarına yönelik rehberimiz, aşırı harcama yapmadan isteklerinizi gidermenize yardımcı olacaktır.