Meal Box indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Mealbox Yemek Aboneliği Menüleri Ile Günlük Yemek Ihtiyacınızı Tasarruflu Hale Getirme Fırsatı
Mealbox yemek aboneliği menüleri ile günlük yemek ihtiyacınızı tasarruflu hale getirme fırsatı

Meal Box nedir?

İstanbul ve Ankara’daki Meal Box dağıtım hizmeti, benzersiz dağıtım sistemi aracılığıyla ofis çalışanlarına sunulan abonelik tabanlı sıcak şef yemekleri sunmaktadır. Yedi yıldır faaliyet gösteriyor ve Türkiye’nin en büyük ve en eski online mutfağı sayılır. En güncel Meal Box indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Şehrin çeşitli yerlerinde binlerce kişiye 2 saat içinde yüksek kaliteli sıcak şef yemekleri sunar. Kurumsal Sıcak Öğle Yemeği Servisi, hijyenik bir mutfakta hazırlanan gurme yemeklerin kurumunuza özel, güvenli bir kurumsal yemek çözümü olarak sunulduğu bir gurme yemek servisidir.

Evden çalışıyorsanız ve evde her zaman lezzetli yemek yemek istiyorsanız, 6 çeşit, 12 çeşit yemek içeren 2 kişilik gurme öğle ve akşam yemeği paketini alabilirsiniz.

Kilo vermek, formda kalmak ve sağlıklı beslenmek için günde 4 veya 5 öğün hesaplanmış kalori içeren çeşitli diyet gıda paketleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu diyet yemekleri, sağlıklı kalmak için ihtiyaç duydukları yüksek proteini içerdiklerinden düzenli egzersiz yapan kişiler için mükemmeldir.

Düzenli egzersiz yapanlar ise Yüksek Proteinli Yemek Paketleri’nin günde dört veya beş öğünden oluşan lezzetli bir yemek servisi olduğunu göreceklerdir.

Abonelik adımları ise çok kolaydır. Yüz yüze görüşme yapılmadan önce telefonla ön görüşme yapılır ve hizmet modeli belirlenir. Yerinde üretim, porselen kap teslimi ve kişiye özel ambalajlı yemek servisi seçenekleri de mevcuttur. Menüler, kişi sayısı, teslimat tarihleri ​​ve yemek servisinin türü müşteri tarafından belirlenir.

Düzenli olarak değiştirilen ve hiçbir katkı maddesi içermeyen dört farklı gurme yemek çeşidinden oluşan şef menüleri, güvenli ve sağlıklı bir şekilde sevk edilmek üzere hazırlanmaktadır.

Yemekleriniz özel termo kutularda iş yerinize teslim edildikten sonra en az üç saat uygun sıcaklıkta kalması garanti edilir. Her şey anlaşmaya göre giderse, öğle yemeğinde iş yerinizde özel ambalajlı tek kullanımlık kap veya termobox içinde servis edilir veya öğle yemeği saatinde özenle porselen kapta kapınıza bırakılır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın