McDonalds kampanya kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

McDonalds Türkiye Hakkında

McDonald’s hamburger, tavuk, patates kızartması, kahvaltılık ürünler ve tatlılar sunan hızlı servis restoran zinciridir. Şirketin Türkiye dahil 100’den fazla ülkede 37.000’den fazla şubesi vardır. En son McDonalds kampanya koduMcDonalds indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz.

Türkiye’deki ilk McDonald’s şubesi 24 Ekim 1986’da İstanbul Taksim’de Ali Vardar tarafından açıldı ve o zamandan beri fast food için popüler bir destinasyon haline geldi. Firma kalite, hizmet ve temizliğe verdiği önem ile tanınmaktadır.

McDonald’s menüsü arasında burgerler, dürümler, salatalar, kahvaltı ürünleri, yan ürünler ve tatlılar bulunur. Popüler menü öğeleri arasında Big Mac, Quarter Pounder, Filet-O-Fish, Chicken McNuggets ve McFlurry bulunur.

Bireysel öğünlere ek olarak, McDonald’s ayrıca indirimli fiyata ana öğe, yan ürün ve içeceği içeren öğünler de sunmaktadır. Örneğin, Happy Meal, hamburger veya nugget, patates kızartması veya bir meyve poşeti ve bir içecek içeren, çocuklar için değerli bir öğündür.

McDonald’s ayrıca kahve ve diğer içeceklerin yanı sıra hamur işleri ve atıştırmalıklar sunan McCafe lokasyonlarına da sahiptir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.