Abone Olun & Tasarruf Edin

mcafee promosyon kodu,mcafee,mcafee nedir,mcafee indir,mcafee total protection,mcafee fiyat,mcafee türkiye,mcafee deneme sürümü,mcafee müşteri hizmetleri,mcafee ürün anahtarı etkinleştirme,mcafee aktivasyon kodu,mcafee etkinleştirme kodu,mcafee indirim kodu
1-2 Yıllık 10 Cihaz Planında İndirim

McAfee Promosyon Kodu

Bu McAfee promosyon kodu ile 1 ve 2 yıllık aboneliklerde 10 Cihaz Planında indirimden yararlanın. Antivirüs ve VPN ile evinizi ve ağınızı güvence altına alın.


Fırsat

McAfee promosyon kodu ile hem 1 hem de 2 yıllık abonelik için 10 Cihaz Planında İndirim

Artık kendinizi ve ailenizi ödüllü McAfee Antivirüs ve VPN ile çevrimiçi ortamda koruyabilirsiniz. PC, Mac, Android ve iOS'ta kullanılabilir. Devamını Gör... Daha az göster...

McAfee ve Ürünleri Hakkında

McAfee onlarca yıldır sağlam antivirüs çözümleri sunan güvenilir bir markadır. Ürünleri kötü amaçlı yazılımları tespit eder, engeller ve kaldırır, cihazlarınızı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan, fidye yazılımlarından ve diğer siber tehditlerden korur. McAfee, temel antivirüs korumasından kapsamlı güvenlik paketlerine kadar farklı ihtiyaçlara göre uyarlanmış çeşitli ürünler sunar.

Günümüzün dijital çağında kimlik hırsızlığına karşı koruma ve gizlilik çok önemlidir. Son istatistiklere göre, Birleşik Krallık’ta son 12 ayda 5,7 milyon kişi kimlik dolandırıcılığının kurbanı oldu. Bireylerin %77’sinin çevrimiçi ortamda kimliklerini korumak ve verilerinin kontrolünü yeniden ele geçirmek istemesi şaşırtıcı değil. McAfee’nin ürün yelpazesi ile kişisel bilgilerinizi koruyabilir ve internette gezinirken içinizin rahat olmasını sağlayabilirsiniz.

600 milyondan fazla cihazın güvenliğini sağlayan ve en yüksek SE Labs güvenlik derecesine sahip olan McAfee, siber tehditlere karşı korunmada güvenilir bir isimdir. McAfee her gün 42 milyon tehdidi engelleyerek internette gezinirken kişisel bilgilerinizin ve verilerinizin güvende kalmasını sağlar.

Antivirüs korumasına ek olarak McAfee, dijital dünyada kimliğinizi ve gizliliğinizi korumak için bir dizi özellik de sunar. Kimlik izleme, sınırsız VPN, kayıp cüzdan koruması ve kişisel veri temizleme gibi özelliklerle McAfee, çevrimiçi etkinlikleriniz için kapsamlı güvenlik sağlamak üzere antivirüsün ötesine geçer. İster kişisel bilgilerinizi veri ihlallerinden koruyun ister çevrimiçi hesaplarınızın güvende olduğundan emin olun, McAfee ürünleri siber güvenliğe bütünsel bir yaklaşım sunar.

McAfee Total Protection, antivirüs korumasının ötesine geçerek cihazlarınız için kapsamlı bir güvenlik çözümü sunar. Kimlik izleme ve VPN gibi özelliklerle kişisel bilgilerinizi koruyabilir ve çevrimiçi etkinliklerinizin gizli ve güvenli kalmasını sağlayabilirsiniz.

McAfee ayrıca antivirüs ve cihaz güvenliği, gizlilik ve kimlik koruması sunan en kapsamlı koruma paketi McAfee+ Ultimate’ı da sunuyor. 1 milyon dolarlık kimlik hırsızlığı teminatını da içeren McAfee+ Ultimate, kişisel bilgilerinizin olası ihlallere veya dolandırıcılık faaliyetlerine karşı korunmasını sağlayarak günümüzün dijital dünyasında içinizin en iyi şekilde rahat etmesini sağlıyor.

McAfee fiyatları ve planları

McAfee, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli fiyatlandırma planlarıyla birlikte gelir. Bireysel plan tek kullanıcılar için tasarlanmıştır ve tek bir cihaz için koruma sağlar. Öte yandan, Aile planı birden fazla cihazı olan evler için idealdir ve beş cihaza kadar güvenlik sağlar. McAfee aktivasyon kodları, bu planlardan tasarruf etmenizi ve daha düşük bir fiyata birinci sınıf siber güvenliğin keyfini çıkarmanızı sağlar.

McAfee virüs koruma yazılımı, Aile planı ile altı üyeye kadar kişiselleştirilmiş koruma sunarak ev güvenliğini sağlar. Yalnızca siber tehditlere karşı koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Koruma Puanı ve çocuklarınızı çevrimiçi ortamda güvende tutmak için ebeveyn denetimleri gibi özellikler de içerir.

Daha uygun fiyatlı bir koruma arıyorsanız McAfee antivirüs tek bir cihaz için güvenlik sağlayan 1 yıllık temel bir abonelik sunuyor. Bu abonelik ödüllü antivirüs, güvenlik duvarı, parola yöneticisi, dosya parçalayıcı ve sınırsız kullanıma sahip güvenli McAfee VPN içerir.

Ek olarak, kimlik izleme, çevrimiçi güvenlik uzmanları, web koruması ve Koruma Puanı özelliğine de erişebilirsiniz. Çoklu platform uyumluluğu ile McAfee, işletim sisteminden bağımsız olarak cihaz güvenliğini sağlar.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın