En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Massimo Dutti

Massimo Dutti indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Temmuz 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Massimo Dutti

90’lı yılların başından beri erkek ve kadınlar için şehirli şıklığın simgesi olan Massimo Dutti, dünyanın en büyük moda grubu olan Inditex tarafından ilk olarak 1991 yılında bir erkek giyim markası olarak piyasaya sürüldü. Kadın moda ve aksesuar serisinin de dahil edilmesiyle trend moda çizgilerinden biri haline geldi. Hem şehirli moda tutkunlarına hem de gündelik zevk arayanlara ve aynı şekilde gençlere hitap eden kozmopolit giyim Massimo Dutti’nin koleksiyonu, işlenmiş özel parçalardan daha rahat günlük sokak giyimine kadar her şeyi içeriyor. Moda grubunun ayrıca Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe gibi markaları da bulunuyor.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun