Massimo Dutti

90’lı yılların başından beri erkek ve kadınlar için şehirli şıklığın simgesi olan Massimo Dutti, dünyanın en büyük moda grubu olan Inditex tarafından ilk olarak 1991 yılında bir erkek giyim markası olarak piyasaya sürüldü. Kadın moda ve aksesuar serisinin de dahil edilmesiyle trend moda çizgilerinden biri haline geldi. Hem şehirli moda tutkunlarına hem de gündelik zevk arayanlara ve aynı şekilde gençlere hitap eden kozmopolit giyim Massimo Dutti’nin koleksiyonu, işlenmiş özel parçalardan daha rahat günlük sokak giyimine kadar her şeyi içeriyor. Moda grubunun ayrıca Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe gibi markaları da bulunuyor.

Massimo Dutti’de Trendyol’a özel % 30’a varan indirim fırsatı
Kodsuz Kampanya
Massimo Dutti’de Trendyol’a özel % 30’a varan indirim fırsatı

90'lı yılların başından beri erkek ve kadınlar için şehirli şıklığın simgesi olan Massimo Dutti, dünyanın en büyük moda grubu olan...Devamını Gör

90'lı yılların başından beri erkek ve kadınlar için şehirli şıklığın simgesi olan Massimo Dutti, dünyanın en büyük moda grubu olan Inditex tarafından ilk olarak 1991 yılında bir erkek giyim markası olarak piyasaya sürüldü. Kadın moda ve aksesuar serisinin de dahil edilmesiyle trend moda çizgilerinden biri haline geldi. Hem şehirli moda tutkunlarına hem de gündelik zevk arayanlara ve aynı şekilde gençlere hitap eden kozmopolit giyim Massimo Dutti'nin koleksiyonu, işlenmiş özel parçalardan daha rahat günlük sokak giyimine kadar her şeyi içeriyor. Moda grubunun ayrıca Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe gibi markaları da bulunuyor.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply