Martı kupon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 3.13

Puan:


Martı Sürüşlerinizde 12 Tl Indirim Kazandıran Tosla Kart’a Başvurunuzda 10 Tl Ek Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
SADECE MOBİL
Martı sürüşlerinizde 12 TL indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL ek kazandıran arkadaş davet kodu
Martı Scooter’a Kayıt Olurken Kullanabileceğiniz Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Martı Scooter’a kayıt olurken kullanabileceğiniz arkadaş davet kodu

Martı Scooter Nedir?

Martı, Türkiye’de uygun fiyatlı, rahat ve güvenli yolculuklar sağlayan bir şirkettir. Kullanıcılar sadece kaydolur, trafikten sıyrılarak özgürce elektronik scooterlara ve mopetlere biner ve gidecekleri yere zamanında ulaşır. Geleneksel taksilerden ya da araba kiralamaktan daha ucuza gelen Martı’daki ilk yolculuğunuzda indirim almak için kayıt olurken Martı davet kodu kullanabilirsiniz. En güncel Martı indirim kodu, Martı kupon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: Türkiye’nin En İyi Elektrikli Scooter Uygulaması Hangisi? 🛴

Akıllı telefonunuza Martı uygulamasını indirin, yakındaki bir aracı bulun, Martı scooter fiyatlarını kontrol edin ve kilidini açmak için QR kodunu tarayın. Tamamen hava koşullarına dayanıklıdır ve haftanın 7 günü, günde 24 saat kullanılabilir. Binmeyi bitirdiğinizde haritada park etmek için bir alan bulun, uygulamadan sürüşü durdurun ve ardından yolunuza devam edin.

Elektrikli scooterlar tüm dünyada herkes için temiz yolculuklar sağlıyorlar. Bugün seyahat etme alışkanlığınızı değiştirerek, uygun fiyatlı ve erişilebilir yolculuk yaparak gelecek nesiller üzerinde olumlu bir etkide bulunabilirsiniz.

Dışarıda bir randevuya giderken, bir şeyler içmek için, işe gidip gelmek için, okula gitmek için, bir arkadaşınızla dışarı çıkmak için ya da şehrinizi keşfetmek için scooter kullanabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın