En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Martı

Martı kupon kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Martı

Martı ile şehrin keyfini çıkarın! Elektrikli Scooter & Moped kiralama çözümü olan Martı, şehrinizde seyahat etmenin en keyifli, hızlı ve çevre dostu yoludur. Martı teknolojisi ve eğlencesi ile artık şehrinizde, bir sonraki servisi beklemenize, duraktan evinize 15 dakika yürümenize, minibüse yetişme derdine düşmenize gerek yok. Seyahatin EN ÇEVRE DOSTU yolu Martı, size her zaman, her yerde uygun fiyatlı ve eğlenceli bir seyahat deneyimi sunuyor. Martı, kendi bünyesindeki akıllı araç takip teknolojisi ve paylaşıma açık elektrikli araçlarla şehirli yaşamınızı kolaylaştırıyor.

TÜRKİYE
marti scooter logo
Martı Scooter’a kayıt olurken kullanabileceğiniz arkadaş davet kodu

Bu kodu MARTI Scooter mobil uygulamasına kayıt olurken...Devamını Gör

Bu kodu MARTI Scooter mobil uygulamasına kayıt olurken ya da kayıt olduktan sonra "Menü > Kampanyalar > Davet kodunu gir" adımlarını takip ederek kullanabilirsiniz. MARTI'nın elektrikli araçlarıyla ucuz, eğlenceli ve çevre dostu yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. MARTI indirimi uygulama üzerinden hesabına tanımlayarak ilk sürüşünde indirim kazan!

Daha Az Göster

Bu Martı kupon kodunu mobil uygulamasına kayıt olurken ya da kayıt olduktan sonra “Menü > Kampanyalar > Martı Davet kodunu gir” adımlarını takip ederek kullanabilirsiniz. MARTI’nın elektrikli araçlarıyla ucuz, eğlenceli ve çevre dostu yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Martı davet kodu çalışmıyorsa Martı Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Martı Scooter nasıl kullanılır?

Martı Scooter & Moped uygulamasını indirin! – Haritada etrafınızdaki Martı Scooter’ları görüntüleyin ve seçtiğinizin yanına gidin – Uygulamada SÜRÜŞE BAŞLA düğmesine basın, Martı Scooter’ın QR kodunu tarayın ve kilidini açın – Martı Scooter’a binin, gaza basın ve itekleyin. Sürüşünüzü bitirdikten sonra, Martı Scooter’ı güvenli ve sorumlu bir şekilde park edin ve kilitleyin, fotoğrafını çekin ve sürüşünüzü sonlandırın.

Martı Moped nasıl kullanılır?

Martı Scooter & Moped uygulamasını indirin! – Haritada çevrenizdeki Martı Motorlarını görüntüleyin ve seçtiğinizin yanına gidin – Uygulamada SÜRÜŞE BAŞLA düğmesine basın Martı Motor’un QR kodunu tarayın ve kontrol listesini takip edin – Otomatik olarak açılan arka bagajdan kaskı çıkarın ve takın. Martı Motor ile yolculuğun keyfini çıkarmaya başlayın. Sürüşünüzü bitirdikten sonra Martı Motor’u güvenli bir şekilde park edin. – Bagajı tekrar açın ve kaskı geri koyun. Martı Motor’un plakalı fotoğrafını çekin ve sonlanırın.

Martı’yı ne zaman kullanabilirim?

Martı’yı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Güvenli bir deneyim için trafik kurallarına uymayı unutmayın!

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun