Martı

Martı kupon kodu ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Martı ile şehrin keyfini çıkarın! Elektrikli Scooter & Moped kiralama çözümü olan Martı, şehrinizde seyahat etmenin en keyifli, hızlı ve çevre dostu yoludur. Martı teknolojisi ve eğlencesi ile artık şehrinizde, bir sonraki servisi beklemenize, duraktan evinize 15 dakika yürümenize, minibüse yetişme derdine düşmenize gerek yok. Seyahatin EN ÇEVRE DOSTU yolu Martı, size her zaman, her yerde uygun fiyatlı ve eğlenceli bir seyahat deneyimi sunuyor. Martı, kendi bünyesindeki akıllı araç takip teknolojisi ve paylaşıma açık elektrikli araçlarla şehirli yaşamınızı kolaylaştırıyor.

TÜRKİYE
Martı Scooter’a kayıt olurken kullanabileceğiniz arkadaş davet kodu

Bu kodu MARTI Scooter mobil uygulamasına kayıt olurken...Devamını Gör

Bu kodu MARTI Scooter mobil uygulamasına kayıt olurken ya da kayıt olduktan sonra "Menü > Kampanyalar > Davet kodunu gir" adımlarını takip ederek kullanabilirsiniz. MARTI'nın elektrikli araçlarıyla ucuz, eğlenceli ve çevre dostu yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. MARTI indirimi uygulama üzerinden hesabına tanımlayarak ilk sürüşünde indirim kazan!

Daha Az Göster
Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu Martı kupon kodunu mobil uygulamasına kayıt olurken ya da kayıt olduktan sonra “Menü > Kampanyalar > Martı Davet kodunu gir” adımlarını takip ederek kullanabilirsiniz. MARTI’nın elektrikli araçlarıyla ucuz, eğlenceli ve çevre dostu yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Martı davet kodu çalışmıyorsa Martı Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Martı Scooter nasıl kullanılır?

Martı Scooter & Moped uygulamasını indirin! – Haritada etrafınızdaki Martı Scooter’ları görüntüleyin ve seçtiğinizin yanına gidin – Uygulamada SÜRÜŞE BAŞLA düğmesine basın, Martı Scooter’ın QR kodunu tarayın ve kilidini açın – Martı Scooter’a binin, gaza basın ve itekleyin. Sürüşünüzü bitirdikten sonra, Martı Scooter’ı güvenli ve sorumlu bir şekilde park edin ve kilitleyin, fotoğrafını çekin ve sürüşünüzü sonlandırın.

Martı Moped nasıl kullanılır?

Martı Scooter & Moped uygulamasını indirin! – Haritada çevrenizdeki Martı Motorlarını görüntüleyin ve seçtiğinizin yanına gidin – Uygulamada SÜRÜŞE BAŞLA düğmesine basın Martı Motor’un QR kodunu tarayın ve kontrol listesini takip edin – Otomatik olarak açılan arka bagajdan kaskı çıkarın ve takın. Martı Motor ile yolculuğun keyfini çıkarmaya başlayın. Sürüşünüzü bitirdikten sonra Martı Motor’u güvenli bir şekilde park edin. – Bagajı tekrar açın ve kaskı geri koyun. Martı Motor’un plakalı fotoğrafını çekin ve sonlanırın.

Martı’yı ne zaman kullanabilirim?

Martı’yı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Güvenli bir deneyim için trafik kurallarına uymayı unutmayın!

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın