En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Merhaba!

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.


Martı kupon kodu

Martı kupon kodu ile tasarruf edin. Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu, ve kampanyalar ile her gün tasarruf edebilirsiniz.


Martı sürüşlerinizde 12 TL indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL ek kazandıran arkadaş davet kodu
Yalnızca telefonunuzdan aktif edebilirsiniz
Martı sürüşlerinizde 12 TL indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL ek kazandıran arkadaş davet kodu
Martı Scooter’a kayıt olurken kullanabileceğiniz arkadaş davet kodu
Martı Scooter’a kayıt olurken kullanabileceğiniz arkadaş davet kodu

Martı Scooter Nedir?

Martı, Türkiye’de uygun fiyatlı, rahat ve güvenli yolculuklar sağlayan bir şirkettir. Kullanıcılar sadece kaydolur, trafikten sıyrılarak özgürce elektronik scooterlara ve mopetlere biner ve gidecekleri yere zamanında ulaşır. Geleneksel taksilerden ya da araba kiralamaktan daha ucuza gelen Martı’daki ilk yolculuğunuzda indirim almak için kayıt olurken Martı davet kodu kullanabilirsiniz. En güncel Martı indirim kodu, Martı kupon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Akıllı telefonunuza Martı uygulamasını indirin, yakındaki bir aracı bulun, Martı scooter fiyatlarını kontrol edin ve kilidini açmak için QR kodunu tarayın. Tamamen hava koşullarına dayanıklıdır ve haftanın 7 günü, günde 24 saat kullanılabilir. Binmeyi bitirdiğinizde haritada park etmek için bir alan bulun, uygulamadan sürüşü durdurun ve ardından yolunuza devam edin.

Elektrikli scooterlar tüm dünyada herkes için temiz yolculuklar sağlıyorlar. Bugün seyahat etme alışkanlığınızı değiştirerek, uygun fiyatlı ve erişilebilir yolculuk yaparak gelecek nesiller üzerinde olumlu bir etkide bulunabilirsiniz.

Dışarıda bir randevuya giderken, bir şeyler içmek için, işe gidip gelmek için, okula gitmek için, bir arkadaşınızla dışarı çıkmak için ya da şehrinizi keşfetmek için scooter kullanabilirsiniz.

Martı kupon kodu nasıl kullanılır?

Kuponigo Türkiye ile, Martı tarafından sağlanan en son kupon kodu fırsatına sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Satıcının/markanın ödemeniz sırasında görebilceğiniz promosyon kodunu soran kutuya sayfamızdan aldığınız kupon kodunu kopyalayıp yapıştırdığınızda, indiriminiz uygulanacaktır.

Bu markanın bazı kampanyaları için indirim kodu kullanmanız gerekmez ve sayfamızdaki link üzerinden kampanyayı direkt aktifleştirebilirsiniz. En güncel ve en yeni tekliflerden haberdar olmak için sayfamızı sık sık kontrol edebilirsiniz.


E-Posta Bültenimize Abone Olun

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.Bu Fırsatı Paylaşın