Abone Olun & Tasarruf Edin

martı cover
İlk sürüşünüzde geçerli ₺50 indirim

Martı Kupon Kodu

Bu özel Martı kupon koduyla bir sonraki scooter, moped ve Martı TAG yolculuğunuzda tasarruf edin! Martı'nın şehirde dolaşmanıza yardımcı olduğu en uygun yolu keşfedin.


Kupon Kodu

İlk Martı Scooter, Moped, Mobilet sürüşünüzde geçerli ₺50 indirim

2018 yılında kurulan Martı, Türkiye'nin mobilite süper uygulamasıdır ve kullanıcılarına e-moped, e-bisiklet ve e-scooter gibi birden fazla ulaşım hizmeti sunar.

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Kupon Kodu

İlk Martı TAG sürüşünüzde geçerli ₺200 indirim

2018 yılında kurulan Martı, Türkiye'nin mobilite süper uygulamasıdır ve kullanıcılarına e-moped, e-bisiklet ve e-scooter gibi birden fazla ulaşım hizmeti sunar.

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Acele Edin!
Fırsat

Ek olarak yüzlerce markadan bedava hediyelerin kilidini de açtınız 🎁

Türkiye'de ücretsiz ürün, hizmet ve bedava bonus veren siteler ve mobil uygulamaları bir araya getirdik. Tamamı 2024 yılında da geçerli!

Devamını Gör... Daha az göster...

Martı Scooter & Martı TAG nedir?

Martı, Türkiye’de uygun fiyatlı, rahat ve güvenli yolculuklar sağlayan bir şirkettir. Kullanıcılar sadece kaydolur, trafikten sıyrılarak özgürce elektronik scooterlara ve mopetlere biner ve gidecekleri yere zamanında ulaşır. Geleneksel taksilerden ya da araba kiralamaktan daha ucuza gelen Martı’daki ilk yolculuğunuzda indirim almak için kayıt olurken Martı davet kodu kullanabilirsiniz.

Martı Scooter, Martı ulaşım uygulaması tarafından sunulan elektrikli bir araç seçeneğidir. İstediğiniz yere ulaşmak için eğlenceli, hızlı ve çevre dostu bir yol sağlar. Martı Scooter ile özel bir aracın konforunu yaşarken aynı zamanda daha çevreci ve sürdürülebilir bir ulaşım şekline katkıda bulunabilirsiniz.

Martı Scooter sadece sıradan bir scooter değil; şehir içi ulaşımda devrim yaratmayı amaçlayan akıllı bir ulaşım çözümüdür. Şık tasarımı, ileri teknolojisi ve kullanıcı dostu özellikleriyle Martı Scooter, trafikte gezinmek ve gideceğiniz yere zamanında ulaşmak için uygun ve verimli bir yol sunar. Martı Scooter ile toplu taşıma araçlarında uzun süre beklemeye veda edin, sorunsuz ve keyifli bir sürüşe merhaba deyin.

Hatta yeni özelliği Martı TAG ile gitmek istediğiniz yere özel araç konforunda güvenle gidebilir, ulaşmak istediğiniz destinasyonunuza gidebilirsiniz. Martı Scooter, daha kısa mesafeler için uygun ve verimli bir alternatif sunarak trafikte rahatlıkla yol almanızı sağlar.

Martı Scooter’ı kullanmak için uygulamayı mobil cihazınıza indirmeniz yeterli. Buradan size en yakın scooter, mobilet veya mopedi harita üzerinde kolayca bulabilir ve rezerve edebilirsiniz. Aracınızı bulduğunuzda, QR kodunu tarayın ve sürüşünüze başlamaya hazırsınız. Şehirde dolaşmanın ve çevre dostu ulaşımın avantajlarından yararlanmanın hızlı ve kolay bir yoludur.

Martı TAG özelliğini kullanmak için, bölgenizde TAG hizmetleri mevcutsa uygulamada görünen TAG sekmesine girin. Hedefinizi belirleyin, istediğiniz araç türünü seçin ve başlat düğmesine basın. Kısa süre sonra, sizi özel bir araç konforunda istediğiniz yere güvenli bir şekilde götürmek için bir araç gelecektir. Martı Scooter’ın TAG özelliğinin rahatlığının ve esnekliğinin tadını çıkarın!

İster Martı Scooter’a binin, ister mobilet veya moped kiralayın, ister Martı TAG özelliğini talep edin, Martı Scooter şehir içi ulaşımı kolay ve rahat hale getirmek için bir dizi seçenek sunar. Kiralanabilir elektrikli araçlar ve Martı TAG özelliği ile özel araç talep etme seçeneği ile, istediğiniz yere sorunsuz bir şekilde ulaşırken çevre dostu ulaşımın konfor ve esnekliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin