MamaPlus indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Türkiye’nin En Büyük Mama Üreticisi Olan Mamaplus’ın Online Satış Mağazasına Özel Indirim Fırsatı
KAMPANYA
Türkiye’nin en büyük mama üreticisi olan MamaPlus’ın online satış mağazasına özel indirim fırsatı

MamaPlus Hakkında

MamaPlus, Türkiye’de satılan her on paket kuru mamadan dördünü üreten ve dünya çapında 50’den fazla ülkeye ihraç eden Leader Pet Food’un deneyimine dayanmaktadır. Bilimsel literatür, evcil hayvan sağlığı ve gelişimi için en doğru ve kanıtlanmış yöntemleri sunmaktadır. En güncel MamaPlus indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

CatPlus ve DogPlus markalı ürünler, biyolojik olarak faydalı, kalite kontrol standartlarını başarıyla geçmiş, yüksek kaliteli, yapay tatlandırıcılar ve koruyucu içermeyen besinlerden üretilmektedir. Bu besinler, sevimli dostlarımızın daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmelerini ve tükettikleri besinlerden büyük bir keyif almalarını sağlamaktadır.

MamaPlus’ın içerdiği kuru mamaların, Türkiye’nin üçüncü büyük hayvan yemi üreticisi olan Lider Pet Food’un yıllık 100.000 ton üretim kapasiteli Manisa-Salihli’deki fabrikasında üretilmesi uluslararası kalite standartlarına dayanmaktadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.