En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

MamaPlus

MamaPlus indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Türkiye’de satılan her 10 paket kuru mamadan 4’ünü üreten ve dünya genelinde 50’den fazla ülkeye ihracat yapan Lider Pet Food tecrübesini arkasına alan MamaPlus, bilimsel literatüre uygun pet sağlığı ve gelişimi üzerine en doğru ve kanıtlanmış yöntemleri kendine hedef alan beslenme modeli ile sizler ve sevimli dostlarımızın yanında.

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

MamaPlus’taki kuru mamalar yıllık üretim kapasitesi 100.000 ton ile Türkiye’nin en büyük mama üreticisi olan Lider Pet Food’un Manisa-Salihli’deki fabrikasında uluslararası standartlarda üretilmiştir. CatPlus ve DogPlus markalı ürünlerinde; sevimli dostlarımızın daha sağlıklı ve uzun bir hayat geçirmeleri ve yedikleri mamadan daha çok keyif alabilmeleri için içeriğinde biyolojik faydalılığı yüksek, kalite kontrol standartlarından başarı ile geçmiş, yüksek kaliteli, yapay tatlandırıcı ve koruyucu içermeyen besin maddeleri kullanılıyor.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.