Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

MamaPlus İndirim Kodu

Mamaplus indirim kodu ile evcil hayvan ürünlerinde en iyi fiyatları alın. Tüylü dostunuza en kaliteli ürünleri, bütçenizi zorlamadan ısmarlayın.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Kedi ve Köpek Ödüllerinde Sepette %50 İndirim Fırsatı! @Mamaplus

Köpek ve kedi mamalarını uygun fiyata, ücretsiz kargo ve Mama Plus güvencesiyle sitemizden satın alabilir, Mama puanla da ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

En Yeni Evcil Hayvan Ürünleri İndirimleri

Tüylü dostunuz en iyisini hak ediyor. Sunduğumuz İndirim kodları ve bütçeye uygun fırsatlarla evcil hayvan gereçlerinde nasıl tasarruf edeceğinizi keşfedin.

MamaPlus Hakkında

MamaPlus, Türkiye’de satılan her on paket kuru mamadan dördünü üreten ve dünya çapında 50’den fazla ülkeye ihraç eden Leader Pet Food’un deneyimine dayanmaktadır. Bilimsel literatür, evcil hayvan sağlığı ve gelişimi için en doğru ve kanıtlanmış yöntemleri sunmaktadır. En güncel MamaPlus indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

CatPlus ve DogPlus markalı ürünler, biyolojik olarak faydalı, kalite kontrol standartlarını başarıyla geçmiş, yüksek kaliteli, yapay tatlandırıcılar ve koruyucu içermeyen besinlerden üretilmektedir. Bu besinler, sevimli dostlarımızın daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmelerini ve tükettikleri besinlerden büyük bir keyif almalarını sağlamaktadır.

MamaPlus’ın içerdiği kuru mamaların, Türkiye’nin üçüncü büyük hayvan yemi üreticisi olan Lider Pet Food’un yıllık 100.000 ton üretim kapasiteli Manisa-Salihli’deki fabrikasında üretilmesi uluslararası kalite standartlarına dayanmaktadır.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir