Abone Olun & Tasarruf Edin

mama plus cover (1)
Sepette %50 İndirim Fırsatı

Mama Plus İndirim Kodu

Mamaplus indirim kodu ile evcil hayvan ürünlerinde en iyi fiyatları alın. Tüylü dostunuza en kaliteli ürünleri, bütçenizi zorlamadan ısmarlayın.


Fırsat

Kedi ve Köpek Ödüllerinde Sepette %50 İndirim Fırsatı! @Mamaplus

Köpek ve kedi mamalarını uygun fiyata, ücretsiz kargo ve Mama Plus güvencesiyle sitemizden satın alabilir, Mama puanla da ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz Devamını Gör... Daha az göster...

Mama Plus Nedir?

Mama Plus, yüksek kaliteli köpek ve kedi mamalarını uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz çevrimiçi bir platformdur. Ücretsiz kargo ve Mama Plus garantisi gibi avantajların yanı sıra Mama puanları kazanarak web sitelerinde ücretsiz alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mama Plus, köpek ve kedi mamalarının yanı sıra kedi kumu, köpek ödülleri ve evcil hayvan bakım setleri gibi geniş bir ürün yelpazesi de sunmaktadır. Hem genç hem de yaşlı evcil hayvanlar için, belirli sağlık ihtiyaçları için özel diyetler de dahil olmak üzere çeşitli seçeneklere sahiptirler. Hem kediler hem de köpekler için ödüller ve hediye setleri de bulabileceğiniz Mama Plus, evcil hayvanınızın tüm ihtiyaçları için tek adres.

Mama Plus, çok çeşitli evcil hayvan ürünleri sunmanın yanı sıra, kedinizin benzersiz sağlık ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış CatPlus adlı özel kedi mamasını da geliştirmiştir. Ayrıca, her öğünde köpeğinizin daha uzun ve daha mutlu bir yaşam sürmesini sağlayan DogPlus adlı köpek mamasını da geliştirmiştir. Özel olarak formüle edilmiş bu mama seçenekleriyle, sevgili evcil hayvanlarınızı daha mutlu, daha enerjik ve daha sağlıklı tutabilirsiniz.

CatPlus ve DogPlus, sevgili evcil hayvanlarımıza daha sağlıklı ve daha uzun bir yaşam sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Bu ürünler, tüylü dostlarımızın yemeklerinin tadını çıkarmalarını ve optimal sağlık için ihtiyaç duydukları temel besinleri almalarını sağlamak için 50’den fazla doğal bileşen içerir.

Kısacası, MamaPlus’ın CatPlus ve DogPlus ürünleri sevimli evcil hayvanlarımıza şu faydaları sağlar: sağlıklı bir bağışıklık sistemi, cilt ve tüy sağlığı, gelişmiş görme ve kalp sağlığı, sağlıklı bir sindirim sistemi, kilo yönetimi formülü, dengeli vitamin ve mineraller, tüy yumaklarının azaltılması ve yaşlanma karşıtı özellikler. 50’den fazla doğal içerikle özel olarak formüle edilmiş bu mamalar, tüylü dostlarımızın yemeklerinden keyif almalarını ve optimal sağlık için ihtiyaç duydukları temel besinleri almalarını sağlar.

Türkiye’de 4.500’ün üzerinde satış noktası bulunan ve 46 ülkeye ihracat yapan “Lider Pet Food” uzmanlığı ile desteklenen MamaPlus, evcil hayvan sağlığı ve gelişimi için en doğru ve kanıtlanmış yöntemleri sunmayı taahhüt eder. Bilimsel literatürü temel alan beslenme modeli, evcil hayvanların özel sağlık gereksinimlerine göre ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Müşteri memnuniyet oranı %97 olan Mama Plus, tekrar alışveriş yapmaya hevesli sadık bir müşteri kitlesine sahiptir. Yüzlerce memnun müşterimizden aldığımız aylık olumlu yorumlar, Mama Plus’ı tüm evcil hayvan maması ihtiyaçlarınız için başvurabileceğiniz bir platform haline getirmektedir.

Tüm pazarlarda 4,9’luk yıldız derecelendirmesi ve 65’ten fazla ülkeye ihracatta 14 yılı aşkın deneyimi ile Mama Plus, evcil hayvan maması endüstrisinde güvenilir bir isimdir. Mama Plus, 220.000 tonun üzerinde üretim kapasitesi ve 15.000+ ton stok kapasitesi ile tüylü dostlarınız için her zaman en kaliteli evcil hayvan mamasına erişebilmenizi sağlar.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin