Abone Olun & Tasarruf Edin

malwarebytes cover
Ek 6 Uygulamayı Ücretsiz Edinin

Malwarebytes İndirim Kodu

Özel Malwarebytes indirim kodumuzu kullanarak cihazınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı harika bir indirimle koruyun! Paradan tasarruf edin ve bugün endişeyi ortadan kaldırın!


Kupon Kodu

Malwarebytes standart yıllık aboneliğinde %85 indirim

Malwarebytes sizi Windows, Mac, Android ve Chromebook'ta kötü amaçlı yazılımlara, fidye yazılımlarına, kötü amaçlı web sitelerine ve diğer gelişmiş çevrimiçi tehditlere karşı korur. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Malwarebytes nedir?

Malwarebytes, ev ve iş cihazlarınız için en son siber tehditlere ve fidye yazılımı gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı koruma sağlayan güçlü bir siber güvenlik yazılımıdır. PC, Mac, iOS ve Android cihazlarınızı koruyarak sizi olası saldırılardan korur ve hassas bilgilerinizi güvende tutar.

Gelişmiş tarama yetenekleri ve gerçek zamanlı koruması ile Malwarebytes, cihazlarınızın sürekli olarak izlenmesini ve gelişen siber tehditlere karşı korunmasını sağlar. İster ev kullanıcısı ister işletme sahibi olun, Malwarebytes dijital dünyada güvenli ve emniyetli bir şekilde gezinmek için ihtiyacınız olan gönül rahatlığını sunar.

Malwarebytes, Windows Antivirüs, Mac Antivirüs, Android Antivirüs, Ücretsiz Antivirüs, VPN Uygulaması (Tüm Cihazlar) ve iOS için Malwarebytes dahil olmak üzere özel ihtiyaçlarınıza uygun geniş bir ürün yelpazesi sunar. İster kişisel cihazlarınız için ister işletmeniz için koruma arıyor olun, Malwarebytes kapsamlı siber güvenlik çözümleriyle sizi korur.

Malwarebytes ayrıca farklı kuruluş türlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir dizi siber güvenlik çözümü sunar. Malwarebytes, küçük işletmelerden büyük işletmelere kadar kapsamlı uç nokta koruması, uç nokta tespit ve müdahalesinin yanı sıra yönetilen tespit ve müdahale (MDR) hizmetleri de sunuyor. Bu hizmetler sayesinde her ölçekten işletme Malwarebytes’ın gelişmiş güvenlik özelliklerinden ve siber tehditlere karşı savunmada proaktif yaklaşımından faydalanabilir.

Malwarebytes, geniş siber güvenlik ürün yelpazesine ek olarak Dijital Ayak İzi Taraması, Rootkit Tarayıcı, Trojan Tarayıcı, Virüs Tarayıcı, Casus Yazılım Tarayıcı, Parola Oluşturucu ve Fidye Yazılımı Koruması gibi çözümler de sunuyor. Bu özellikler Malwarebytes tarafından sağlanan genel korumayı daha da geliştirerek cihazlarınızın çeşitli siber tehditlere ve güvenlik açıklarına karşı korunmasını sağlar.

ThreatDown, Malwarebytes siber güvenlik paketine güçlü bir eklentidir. ThreatDown ile kuruluşlar, tek ve hafif bir ajan aracılığıyla en son siber tehditlere karşı eksiksiz ve entegre korumanın keyfini çıkarabilir. ThreatDown’ın kurulumu ve yönetimi inanılmaz derecede hızlı ve kolaydır, cihazlarınızın her zaman sorunsuz bir şekilde korunmasını sağlar.

Malwarebytes, güçlü siber güvenlik yazılımına ek olarak şimdi de kimlik hırsızlığına karşı kapsamlı koruma sağlayan yeni bir ürün sunuyor. Anında uyarılar ve yardıma hazır canlı temsilciler ile bu hizmet yalnızca bilgilerinizin çalındığını tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda kimliğinizi kurtarmanıza ve kaybolan eşyalarınızı değiştirmenize de yardımcı olur. Malwarebytes Identity Theft Protection ile içiniz rahat olsun ve dijital hayatınızın kontrolünü elinize alın.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin