En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Mailchimp

Mailchimp indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Mailchimp

13 milyondan fazla işletme, doğru insanlara ulaşan, daha iyi ilişkiler kuran ve gelir ve büyümeyi artırmaya yardımcı olan ilgi çekici e-postalar oluşturmak ve göndermek için Mailchimp’e güveniyor. Mailchimp ile hedeflerinize daha hızlı ulaşabilmeniz için hedef kitle verilerinizi, pazarlama kanallarınızı ve içgörülerinizi bir araya getirin. Markanıza özel bir alan adı verin. Ardından, satışları artırmanıza ve hayranlar bulmanıza yardımcı olacak yerleşik pazarlama araçlarıyla birlikte ürün satmak veya randevu almak için bir web sitesi başlatın. Doğru mesajları tüm doğru kanallara gönderin. Tek bir yerden e-postalar, sosyal reklamlar, açılış sayfaları, kartpostallar ve daha fazlasını oluşturun. Hedef kitlenizi tanımanıza ve kiminle konuşmanız gerektiğini görmenize yardımcı olacak araçlarla, çalışanlarınızı pazarlamanızın merkezine koyun. Kullanımı kolay tasarım araçları ve esnek şablonlarla markanızın öne çıkmasına izin verin. AI destekli Yaratıcı Asistanı, sizin için saniyeler içinde özel tasarımlar bile üretecek. Müşterilerinize tam olarak doğru anlarda ulaşan otomatik mesajlarla kişisel çaba sarf etmeden kişisel bir dokunuş katın. Tüm verileriniz ve içgörüleriniz tek bir yerdeyken, en iyi neyin işe yaradığını görebilir ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olacak öneriler alabilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun