Macpaw indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Bu sayfa, popüler MacPaw ürünleri olan CleanMyMac XClearVPNCleanMy® PCCleanMyDrive 2Setapp ve Gemini 2‘de sunulan tüm teklifleri, fırsatları ve indirimleri gösterir. En yeni Macpaw indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Macpaw Logo
KAMPANYA
CleanMyMac X, ClearVPN, CleanMyPC ve Gemini 2 gibi popüler Macpaw uygulamalarını Setapp aboneliği ile daha ucuza alın
Setapp Logo
KAMPANYA
Setapp ile tek bir üyelikle yüzlerce ücretli Mac uygulamasını sınırsız kullanma fırsatı

MacPaw yazılım şirketi, düzenli olarak bilgisayarınızda karşılaştığınız problemleri gidermenize yardımcı olan bir Mac uygulamaları geliştiricisidir. Amiral gemisi ürünleri CleanMyMac X, Mac’inizi maksimum performans için geliştirmek için hepsi bir arada bir çözüm sunar.

CleanMyMac X

CleanMyMac X, Mac’inizi temiz, hızlı ve sağlıklı tutmanıza yardımcı olan hepsi bir arada bir Mac temizleme ve optimizasyon aracıdır. Mac’inizin sistemini temizlemenize, performansını optimize etmenize ve gizliliğinizi korumanıza izin veren bir dizi özellikle birlikte gelir. En yeni CleanMyMac X promosyon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

CleanMyMac X ile Mac’inizin sabit diskinde yer açabilir, sisteminizi tıkayan gereksiz dosyaları temizleyebilir ve kötü amaçlı yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları kaldırabilirsiniz. Başlangıç ​​öğelerini optimize ederek ve bellek kullanımını yöneterek de Mac’inizin performansını artırabilirsiniz. Gizliliğiniz konusunda endişeleriniz varsa, CleanMyMac X bilgisayarınızdan hassas verileri silmenize izin vererek bu konuda da yardımcı olabilir.

İster daha iyi performans için Mac’inizi temizlemeye çalışın, ister sabit diskinizde biraz yer açmak isteyin, CleanMyMac X kütüphanenizde olması gereken harika bir araçtır.

ClearVPN

ClearVPN, lider bir VPN hizmetleri sağlayıcısıdır. İhtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli VPN çözümleri sunarlar. İster basit ve kullanımı kolay bir çözüm, ister daha sağlam ve zengin özelliklere sahip bir seçenek arıyorsanız, sizin için bir VPN çözümüne sahipler. En son Clear VPN promosyon kodu ve en son para tasarrufu sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Mevcut en iyi VPN hizmetlerini sağlayarak hızlı ve güvenilir bir bağlantı sağlamaktan gurur duyarlar. Dünyanın her yerinde sunucuları vardır, böylece her zaman hızlı ve güvenilir bir bağlantı bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, destek ekibi haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdedir.

Hız veya performanstan ödün vermeden size ihtiyacınız olan güvenliği ve gizliliği sağlayabilecek bir VPN sağlayıcısı arıyorsanız, ClearVPN sizin için doğru seçimdir.

CleanMyDrive 2

CleanMyDrive 2 , Mac’inizi temiz ve gereksiz dosyalardan uzak tutmak için gerekli bir araçtır. Harici sürücünüzü yönetmenize ve temizlemenize ve ayrıca Mac’inizin sabit sürücüsünü dağınıklıktan kurtarmanıza yardımcı olur. En son Cleanmydrive indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

CleanMyDrive 2 ile önbellekler, günlükler ve geçici dosyalar gibi istenmeyen dosyaları silerek Mac’inizde kolayca yer açabilirsiniz. Mac’inizdeki kötü amaçlı yazılımları taramak ve kaldırmak için CleanMyDrive 2’yi de kullanabilirsiniz.

CleanMyDrive 2, Mac’inizi temiz tutmanıza ve sorunsuz çalışmasına yardımcı olabilecek basit ama güçlü bir araçtır. İster yeni başlayan ister deneyimli bir kullanıcı olun, CleanMyDrive 2 Mac’inizi temiz tutmak için harika bir seçimdir.

Setapp

Setapp, yüzlerce ücretli Mac uygulamasına tek bir üyelikle erişim sağlayan abonelik tabanlı bir hizmettir. Hizmet, kullanıcıların 150’den fazla yüksek kaliteli Mac uygulamasına erişmek için aylık veya yıllık ücret ödemesine olanak tanır. En son Setapp promosyon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Uygulamalar sınırsız olarak indirilebilir ve kullanılabilir ve Setapp kitaplığına düzenli olarak yeni uygulamalar eklenir.

Setapp, sadeliği ve rahatlığının yanı sıra nicelikten çok kaliteye odaklanmasıyla övüldü. The Verge, Lifehacker, MacRumors ve 9to5Mac dahil olmak üzere çok sayıda yayında yer aldı.

Gemini 2

Gemini 2 fotoğraf temizleyici, yinelenen veya bulanık fotoğraflarınızı temizlemenize yardımcı olan bir yazılımdır. Fotoğraflarınızdaki lekeleri, lekeleri ve kırışıklıkları gidermenize yardımcı olabilir. En son Gemini 2 indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Gemini fotoğraf temizleyici, fotoğraflarınızı keskinleştirmenize ve daha canlı görünmelerine yardımcı olabilir.

CleanMy® PC

CleanMy® PC, kullanıcıların bilgisayarlarını istenmeyen dosya ve programlardan temizlemelerine yardımcı olan güvenilir ve güvenilir bir bilgisayar temizleme yazılımıdır. En son clean my pc indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Bilgisayarları her türlü gereksiz dosya, geçici dosya ve diğer istenmeyen programlardan temizlemek için tasarlanmış, güvenli ve kullanımı kolay bir yazılımdır.

CleanMy® PC, bilgisayarınızın disk alanını ve belleğini temizleyerek bilgisayarınızın performansını artırmanıza ve gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın