İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

MAC+ İndirim Kodu

Güncel Kampanyaları Keşfedin
MACFit'in en iyi fitness ekipmanları, tecrübeli personal trainer'ları, sınırsız grup dersi imkanı ve MAC+ indirim kodu ile seni bekliyor!
0 / 5 0

Puan:

Güncel MAC+ Kampanyalarını Keşfedin

MACFit en iyi fitness ekipmanları, tecrübeli personal trainer'ları, sınırsız grup dersi imkanı ile seni bekliyor!

Öne Çıkan Kampanyalar:
  • Maximiles Black kart sahiplerine özel yıllık üyeliklerde geçerli %10 indirim
  • Privia Black kart sahiplerine özel yıllık üyeliklerde geçerli %15 indirim
  • MACFit’te Kadın Üyelere İlk Ay %50 İndirim!
  • Peşin ödemelerde %15 İndirim Ayrıcalığı
iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

MAC+ nedir?

MAC+, Mars Athletic Club (MAC) üyeleri ve Macfit üyeleri tarafından kullanılabilen bir mobil uygulamadır. Türkiye’nin en kapsamlı spor uygulaması MAC+ ile ihtiyacınız olan spor bilgisinden asla uzak kalmayacaksınız. En güncel MAC+ indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Sporu, sağlıklı bir insan olmanın ve yaşamınız boyunca zihinsel, fiziksel ve ruhsal olarak daha iyi bir yaşam sürmenin önemli bir parçası olarak görüyorsanız, doğru yere geldiniz. Zihinsel, fiziksel ve ruhsal olarak daha iyi bir yaşam isteyen herkesin ücretsiz ve kullanımına açık olan MAC+ ile nerede olursanız olun aktif olabilirsiniz.

Hedeflerinize en kolay şekilde ulaşmanıza yardımcı olacak birini (veya ikisini) keşfetmenizi ve seçmenizi bekleyen düzinelerce MAC+ içeriği bulacaksınız.

Mars Athletic Club (MAC) nedir?

MAC (Mars Athletic Club) spor kulübü, Türkiye’nin en prestijli spor kulübüdür ve her zaman en iyi olmak için çalışmaktadır. Üyelerine bir spor kulübünden daha fazlasını sunarken, spora dayalı bir yaşam tarzı da sunmaktadır. En güncel MAC indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Macfit nedir?

Macfit, Türkiye’de 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren bir spor salonu zinciridir. MARS Sportif tarafından işletilmektedir ve bilim ile eğlenceyi tek bir yerde buluşturarak, aktif olma sürecinin heyecanla yaşanmasını sağlamaktadır. En güncel Macfit promosyon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Yaşam kalitenizi artıracak ve daha fit görünmenizi sağlayacak kişiye özel spor hizmetleri sunmanın yanı sıra; Macfit, ortak spor alanları ile de müşterilerin dikkatini çekmeyi başarmış ve sunduğu hizmet noktalarının sayısını artırmaktadır.

Aidiyet duygusu yaratmayı ve olumlu deneyimler yaratmayı vurgulayan Macfit spor salonu ortamı, MARS ATHLETIC CLUB’ın kendinizi evinizde hissettiren bir spor salonu ortamı sağlama taahhüdüyle oluşturduğu kültürü devam ettiriyor.

Macfit, son teknoloji ekipmanlar, uzman spor eğitmenleri ve eğitmenleri ile benzersiz bir spor salonu ortamını uygun fiyata sunar. Sürekli büyüyen bir şube ağı ile Macfit, ürün ve hizmetlerinin “en yenisini ve en iyisini” sunmak için hizmetlerini genişletmeye devam ediyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Spor & Outdoor İndirimleri

Borca girmeden parkurlara veya spor salonuna gitmeye hazır olun. En iyi spor ve açık hava fırsatlarından oluşan derlenmiş listemiz, indirim kodlarıyla birleştiğinde, aktif kalmanıza ve bütçenizi aşmamanıza yardımcı olacaktır.

En Yeni Eğlence & Etkinlik Bileti Fırsatları

Fazla harcamadan eğlence dolu bir günün tadını çıkarın! Bütçeye uygun en iyi eğlence tekliflerine yönelik rehberimiz, paradan tasarruf etmenize yardımcı olacak özel indirim kodları içerir.