MAC+ indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

MAC+ nedir?

MAC+, Mars Athletic Club (MAC) üyeleri ve Macfit üyeleri tarafından kullanılabilen bir mobil uygulamadır. Türkiye’nin en kapsamlı spor uygulaması MAC+ ile ihtiyacınız olan spor bilgisinden asla uzak kalmayacaksınız. En güncel MAC+ indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Sporu, sağlıklı bir insan olmanın ve yaşamınız boyunca zihinsel, fiziksel ve ruhsal olarak daha iyi bir yaşam sürmenin önemli bir parçası olarak görüyorsanız, doğru yere geldiniz. Zihinsel, fiziksel ve ruhsal olarak daha iyi bir yaşam isteyen herkesin ücretsiz ve kullanımına açık olan MAC+ ile nerede olursanız olun aktif olabilirsiniz.

Hedeflerinize en kolay şekilde ulaşmanıza yardımcı olacak birini (veya ikisini) keşfetmenizi ve seçmenizi bekleyen düzinelerce MAC+ içeriği bulacaksınız.

Mars Athletic Club (MAC) nedir?

MAC (Mars Athletic Club) spor kulübü, Türkiye’nin en prestijli spor kulübüdür ve her zaman en iyi olmak için çalışmaktadır. Üyelerine bir spor kulübünden daha fazlasını sunarken, spora dayalı bir yaşam tarzı da sunmaktadır. En güncel MAC indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Macfit nedir?

Macfit, Türkiye’de 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren bir spor salonu zinciridir. MARS Sportif tarafından işletilmektedir ve bilim ile eğlenceyi tek bir yerde buluşturarak, aktif olma sürecinin heyecanla yaşanmasını sağlamaktadır. En güncel Macfit promosyon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Yaşam kalitenizi artıracak ve daha fit görünmenizi sağlayacak kişiye özel spor hizmetleri sunmanın yanı sıra; Macfit, ortak spor alanları ile de müşterilerin dikkatini çekmeyi başarmış ve sunduğu hizmet noktalarının sayısını artırmaktadır.

Aidiyet duygusu yaratmayı ve olumlu deneyimler yaratmayı vurgulayan Macfit spor salonu ortamı, MARS ATHLETIC CLUB’ın kendinizi evinizde hissettiren bir spor salonu ortamı sağlama taahhüdüyle oluşturduğu kültürü devam ettiriyor.

Macfit, son teknoloji ekipmanlar, uzman spor eğitmenleri ve eğitmenleri ile benzersiz bir spor salonu ortamını uygun fiyata sunar. Sürekli büyüyen bir şube ağı ile Macfit, ürün ve hizmetlerinin “en yenisini ve en iyisini” sunmak için hizmetlerini genişletmeye devam ediyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.