En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Lova Yatak

Lova Yatak indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Lova Yatak

Doğtaş on yıllardır biriktirdiği teknoloji, bilgi ve deneyim ile yatak markası Lova’yı yarattı. Tasarımdan üretime her aşamada işleyen usta eller, her bir Lova’yı ustalık eseri olarak yorumluyor. Kişiye özel seçenekleriyle beklentilerin ötesine geçen Lova, yatak ve uyku ürünleri dünyasında yerleşik alışkanlıkları sarsarak kuralları yeniden yazıyor.

Yaşam kalitesi için önce sağlıklı uyku diyerek yola çıkan Lova yatak, vücut ortopedisine odaklanarak kişiye özel doğal ve sağlıklı uyku ortamlarını sunuyor. İnsan hayatının üçte birinin uyuyarak geçtiği bilgisi ışığında Lova, yataklarında en son uyku teknolojilerine yer veriyor. Daha sağlıklı ve konforlu bir uyku imkanını, ulaşılabilir fiyatlarla müşterileri ile buluşturan Lova, lüks olgusuna dair ince detaylardan, teknolojik ve butik çözümlerden de ödün vermiyor.

Bugün; yurtiçi ve yurtdışında 300’ün üzerinde satış noktası ile Doğtaş ve Kelebek mağazalarında satışa sunulan Lova yatak, açtığı ve açmayı planladığı kurumsal mağazaları ile de müşterisiyle buluşuyor.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun