Logitech promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Logitech Hakkında

Logitech, özellikle giriş aygıtlarına odaklanan bilgisayar çevre birimleri ve aksesuarları konusunda uzmanlaşmış bir İsviçre şirketidir. Şirketin genel merkezi İsviçre’nin Lozan şehrinde bulunmaktadır. En son Logitech promosyon koduLogitech indirim kodu ve para kazandıran en son fırsatları burada bulabilirsiniz!

Logitech, 1981 yılında Daniel Borel ve Pierluigi Zappacosta tarafından kuruldu. Çift, Xerox’un Palo Alto Araştırma Merkezi PARC’ta çalışırken tanıştı. O sırada Borel, Xerox Star iş istasyonu için bir fare yaratmayı içeren bir araştırma projesi üzerinde çalışıyordu. Zappacosta, Apple Lisa için benzer bir proje üzerinde çalışıyordu. İkisi güçlerini birleştirmeye karar verdi ve Logitech doğdu.

Logitech’in ilk ürünü, 1982’de piyasaya sürülen C7 Mouse Joystick adlı dijital bir joystick idi. 1984’te şirket, ilk faresi olan Logitech MouseMan’i piyasaya sürdü. Bunu 1986’da trackball tabanlı TrackMan ve 1991’de kablosuz Cordless MouseMan izledi.

Bugün Logitech, fareler, klavyeler, web kameraları ve oyun kumandalarını içeren geniş bir ürün yelpazesiyle giriş cihazlarının önde gelen üreticilerinden biridir. Şirket ayrıca LogiOptions özelleştirme araçları paketi gibi bir dizi yazılım çözümü sunar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın