Lizay Pırlanta indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Lizay Pırlanta’da Mailinizi Bırakıp, Çarkı Çevirerek 200 Tl’ye Varan Hediyelerden Birini Kazanma Fırsatı
KAMPANYA
Lizay Pırlanta’da mailinizi bırakıp, çarkı çevirerek 200 TL’ye varan hediyelerden birini kazanma fırsatı

Lizay Pırlanta nedir?

Lizay Pırlanta‘nın 1978 yılında başlayan yolculuğu, Türkiye’nin 60 farklı noktasına ulaşmasıyla sonuçlandı ve Lizay, bilgi birikimini sanatsal yetenekleriyle harmanladığı özel koleksiyonlar sunarak bu sektöre yeni bir bakış açısı getirmeye devam etti. En güncel Lizay Pırlanta indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Şirketin kurucusu Mahmut Serbes’in kendisini başarıya taşıyan hikayesi, 1978 yılında aile şirketine sektöre adım atmasıyla başlar. 1978’de kendi oluşumunun bir aracı olarak kendi adına Adapazarı dükkânını açtı ve sonunda Lizay’ı bağımsız bir varlık olarak yaratmasına yol açtı.

Lizay’ın o dönemdeki tarihsel gelişimini etkileyen en büyük etkenlerden biri olan 1999 depreminde mağazanın enkaz altında kalması üzerine ikinci mağazasını farklı bir lokasyonda açan Serbes’in stratejisi daha da ileriye götürüldü. Sonuç olarak, Serbes yeni bir gelişme için ilk adımları attı.

2000’li yılların başında çeşitli lokasyonlarda mağazalar açarak kuyumculuk sektöründeki yerini sağlamlaştırdı. Ancak 2012 yılında şirket merkezini ve merkezini kuyumculuk sektörüyle tanınan Nuruosmaniye bölgesine taşımıştır.

Bugün Lizay’i bugüne taşıyan 60 yaşındaki Mahmut Serbeş, tüm ülkede yükselen bir yıldız konumunda. Mağaza ağı, 250 satış noktası ve sosyal sorumluluk çalışmaları ile gelecekte kuyumculuk sektöründeki yerini almayı hedeflemektedir.

Büyümenin kurumsallaşma ve ekip çalışmasına bağlı olduğu inancından yola çıkan Mahmut Serbes, hedeflerine ulaşabilmek için kurumsal altyapının sağlam temeller üzerine inşa edilmesi ve başarıya ulaşması gerektiğine inanmaktadır.

Lizay’ın bünyesine katılan yeni nesil Serbes ailesi üyeleri Yeliz ve Çağatay Serbes, babalarıyla birlikte sektördeki misyonlarını bir üst seviyeye taşımayı ilke edinmiş olup, Lizay’ın zengin geçmişini içinde birleştirerek kuyumcular için büyük projelere imza atmaya devam edeceklerdir. kalitesiyle kuyumculuk alanında mücevher severler için en iyi ürünleri yaratmaktır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın