Little Caesars kupon kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Little Caesars Pizza’da Dev İndirim: Orta Boy Pizzalar 93,90, Büyük Boy Pizzalar 119,90!
KAMPANYA
Little Caesars Pizza’da Dev İndirim: Orta Boy Pizzalar 93,90, Büyük Boy Pizzalar 119,90!

Little Caesars Pizza Hakkında

Little Caesars Pizza, 1959 yılında Mike ve Marian Ilitch tarafından kurulan bir pizza restoranları zinciridir. Şirketin genel merkezi Detroit, Michigan’dadır. Türkiye dahil 28 ülkede 3.500’den fazla lokasyona sahiptir. En güncel Little Caesars kupon kodu, Little Caesars kampanya kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Little Caesars, Pizza Hut ve Domino’s Pizza’nın ardından dünyanın üçüncü büyük pizza zinciridir. Şirket kalın kenarlı ve büyük çaplı pizzalarda uzmanlaşmıştır. Kendine özgü pizzası, üzerinde peynir ve biberli ince bir kabuk bulunan büyük yuvarlak bir pizzadır. Little Caesars ayrıca kanat, galeta ve sarımsaklı ekmek satıyor.

Little Caesars, içeride yemek ve paket servisinin yanı sıra teslimat hizmeti de sunuyor. Müşteriler ayrıca çevrimiçi olarak veya Little Caesars uygulaması aracılığıyla sipariş verebilir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.