Abone Olun & Tasarruf Edin

Lingoda Promosyon Kodu,lingoda,lingoda sprint,lingoda fiyat,lingoda free trial,lingoda prices,lingoda language sprint,lingoda classes,lingoda discount code,lingoda promo code
Dil kursunda 20€ / 25$ indirim

Lingoda Promosyon Kodu

Lingoda'da canlı video dersleri ve özel derslerle online İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca öğrenin. Lingoda promosyon kodu ile 20$/25$ tasarruf edin.


Kupon Kodu

Lingoda promosyon kodu ile dil kursu aboneliklerinizde 20€ / 25$ indirim

Canlı video dersleri ve özel derslerle Lingoda'da çevrimiçi İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca gibi dilleri öğrenin. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Kupon Kodu

Lingoda promosyon kodu ile dil kursu aboneliklerinizde %30 indirim

Canlı video dersleri ve özel derslerle Lingoda'da çevrimiçi İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca gibi dilleri öğrenin. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Lingoda nedir?

Lingoda, interaktif ve sürükleyici dil kursları sunan lider bir çevrimiçi dil öğrenme platformudur. İngilizce, İş İngilizcesi, İspanyolca, Almanca, Fransızca ve daha fazlası dahil olmak üzere seçilebilecek çok çeşitli dillerle Lingoda, başka bir dil öğrenmek için esnek ve etkili bir yol sağlar. Lingoda, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm yeterlilik seviyelerindeki öğrencilere hitap eder.

Lingoda ile 7/24 canlı çevrimiçi derslere kaydolabilir ve anadil seviyesinde profesyonel öğretmenler tarafından ders alabilirsiniz. Platform ayrıca kapsamlı ve yapılandırılmış bir öğrenme deneyimi sağlayan yüksek kaliteli, CEFR sertifikalı bir müfredat sunar. Özel indirimimizle dil öğrenme uygulamaları yolculuğunuza bugün başlayın ve esnek, sürükleyici dil kurslarının kilidini açın.

Canlı derslerinde dil bilgisi, kelime bilgisi, yerel halk gibi konuşmayı ve bağımsız olarak nasıl cümle kuracağınızı öğreneceksiniz. Öğretmenlerinden bireysel geri bildirim alarak, destekleyici ve sürükleyici bir ortamda konuşma becerilerinizi geliştirecek ve pratik yapacaksınız.

Dünyanın dört bir yanındaki ana dil seviyesindeki öğretmenleri, farklı ülkelerdeki dil kullanımındaki çeşitlilikleri ve farklılıkları vurgulayarak dil öğrenme deneyiminize ek bir boyut getiriyor. Dil çeşitliliğine bu şekilde maruz kalmak, dil anlayışınızı geliştirecek ve sizi çeşitli kültürel bağlamlarda etkili iletişim kurma becerileriyle donatacaktır.

Lingoda ile kendi hızınızda ve programınızda öğrenebilirsiniz. Yapılandırılmış müfredatı takip ederek veya ilgilendiğiniz belirli konuları seçerek tercihlerinize göre çevrimiçi dersler için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lingoda uygulaması, günün veya gecenin hangi saatinde olursa olsun, yoğun yaşam tarzınıza uyum sağlamak için kursların mevcut olmasını sağlar.

Lingoda Sprint – Benzersiz Bir Dil Öğrenme Deneyimi

Lingoda Sprint™ mücadelesine katılın ve kendinizi 7/24 canlı Zoom derslerine bırakın. Kararlı kalarak ve hızlı ilerleme kaydederek, sadece 2 ay içinde kendinizden emin bir şekilde konuşacaksınız. Ayrıca, mücadeleyi tamamladığınız için kurs ücretlerinizde geri ödeme kazanacaksınız. Lingoda’nın benzersiz ve motive edici Sprint dil programı ile yeni bir dil öğrenme deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın.

Lingoda Sprint™ meydan okumasına katılarak, dil öğrenme yolculuğunuzu sadece iki ay içinde hızlandırabilirsiniz. Sprint (15 ders/ay) veya Super Sprint (30 ders/ay) gibi seçeneklerle kendinizi canlı Zoom derslerine kaptırabilir ve özgüvenle konuşma yolunda hızla ilerleyebilirsiniz. Ayrıca, mücadeleyi tamamlamanın bir ödülü olarak, kurs ücretleriniz için geri ödeme bile kazanacaksınız.

Lingoda’nın ana dili seviyesinde öğretmenleriyle, canlı Zoom sınıflarında profesyonel dil öğretmenlerinden öğrenme fırsatına sahip olacaksınız. Bu sürükleyici deneyim, konuşma pratiği yapmanıza ve bireysel geri bildirim almanıza olanak tanıyarak dil becerilerinizi etkili ve özgüvenli bir şekilde geliştirmenizi sağlar.

Sadece konuşma becerilerinizi geliştirmek ve dil çeşitliliğini anlamakla kalmayacak, aynı zamanda bağlılığınız için ödüllendirileceksiniz. Paranızın %50’sini veya daha fazlasını sınıf kredisi olarak geri kazanmak için Dil Sprintini bitirin ve tüm kurallara uyun! Bu teşvik, mücadeleyi tamamlamanız için sizi motive edecek ve çevrimiçi dil okulu yolculuğunuzu daha da ödüllendirici hale getirecektir.

Lingoda Nasıl Çalışır?

Lingoda’ya başlamak çok basit. Bir Lingoda hesabına kaydolduktan sonra, tercih ettiğiniz dili ve seviyeyi seçebilirsiniz. Lingoda, çok yönlü bir öğrenme deneyimi sağlayan yapılandırılmış müfredat tabanlı kurslar sunar.

Tüm Lingoda dersleri, gerçek zamanlı etkileşime ve kişiselleştirilmiş geri bildirime olanak tanıyan, ana dili İngilizce olan nitelikli öğretmenlerle canlı olarak gerçekleştirilir. Platform ayrıca, dil öğrenme yolculuğunuzu desteklemek için indirilebilir ders notları ve etkileşimli alıştırmalar gibi çeşitli tamamlayıcı materyaller sağlar.

Platform ayrıca soru sorabileceğiniz, not alışverişinde bulunabileceğiniz ve motivasyonunuzu koruyabileceğiniz çevrimiçi bir dil öğrenenler topluluğuna erişim sunar. Ek olarak, öğretmen desteğine ve ses kayıtları ve bilgi kartları gibi ek kaynaklara erişebilirsiniz.

Lingoda Fiyatlandırma ve Abonelik Seçenekleri

Lingoda, bireysel ihtiyaçlara uygun esnek fiyatlandırma ve abonelik seçenekleri sunar. Öğrenciler aylık abonelikler arasında seçim yapabilir veya öğrenme potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için Lingoda Sprint’i tercih edebilirler. Fiyatlandırma, sınıf sayısına ve Lingoda planlarının süresine bağlı olarak değişir. Lingoda sık sık promosyonlar düzenler ve bir Lingoda promosyon kodu veya Lingoda sprint promosyon kodu kullanmak ek indirimler sağlayabilir.

7 günlük deneme süresince, Lingoda’nın derslerini herhangi bir finansal taahhüt olmadan deneyebilirsiniz. Bu, platformu ve özelliklerini ilk elden deneyimlemenizi ve dil öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını belirlemenizi sağlar. Lingoda’nın sizin için uygun olmadığına karar verirseniz, deneme süresi sona ermeden planınızı iptal edin ve sizden ücret alınmayacaktır.

Daha rahat bir tempoyu tercih ediyorsanız ve kendi hızınızda öğrenmek istiyorsanız, haftada bir ders içeren Lingoda aylık abonelik planı en iyi seçenek olabilir. Öte yandan, daha yoğun bir öğrenme deneyimi arıyorsanız ve hızlı bir şekilde ilerlemek istiyorsanız, haftada birkaç ders içeren aylık plan daha iyi bir seçim olacaktır.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin