En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Linens indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Ev tekstilinde, “uzmanlaşma” ve “farklılaşma” çerçevesinde hizmet sunan Linens, modern, şehirli, ev dekorasyonuna meraklı ve stil sahibi seçimleri olanlar için pek çok seçeneği tek bir çatı altında sunuyor. Zengin ürün çeşitliliği, ürün ve hizmet kalitesi, profesyonel mağazacılık anlayışı ile tüketici beklentilerinin ötesine geçen Linens’te, perdeden nevresime, banyo grubundan aksesuara, bebek koleksiyonundan mutfak grubuna kadar kaliteli, modern, şık ve trend pek çok ürün sergileniyor. Renkli, canlı ve özgün bir stil ile sıcak mekanlar yaratan Linens ürünleri, yaşam alanlarına yenilik katan çizgilerden oluşuyor.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

2000 yılında Zorlu Tekstil tarafından kurulan ve Türkiye’den yurtdışına açılan ilk ev tekstili zinciri olma özelliğini taşıyan Linens, uzman satış ekibiyle tüketicilerine iyi hizmet sunma garantisi veriyor. Linens’te sunulan “A’dan Z’ye Perde Hizmeti” çerçevesinde, tüm perde çeşitleri için müşterilerin isteği doğrultusunda evlere gidilerek ölçü alınıyor, istenen modelde dikim işlemi gerçekleştiriliyor ve pencerelere monte ediliyor.

Linens’in yenilikçi uygulamalarından biri olan “Perde Tasarla” ise perde seçmek için saatler harcamadan, mekanın birebir ölçüleriyle perde ve tül tasarımlarının uygulama üzerinden modellenmesini sağlıyor. Linens ayrıca ev tekstili alanındaki uzman personeli ile dünya perde modası, perdelik kumaşın seçimi, en çok tercih edilen modeller ve dekorasyon gibi konularda da danışmanlık hizmeti veriyor.

Ev tekstili sektöründe kalitesi ve ürün çeşitliliği ile fark yaratan, Türkiye’de 28 ilde 78 mağazası, yurtdışında ise 7 ülkede 8 mağazası bulunan Linens, 33 bin metrekarelik toplam mağaza alanında, 700’ü aşkın çalışanıyla Türkiye ve dünyada pek çok kişinin hayatına dokunuyor.

Kurulduğu günden bu yana Linens, zamansız ev tekstili, perde ve dekoratif ürünleri ile ev alışverişini keyfe dönüştürüyor.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.