Linens

Ev tekstilinde, “uzmanlaşma” ve “farklılaşma” çerçevesinde hizmet sunan Linens, modern, şehirli, ev dekorasyonuna meraklı ve stil sahibi seçimleri olanlar için pek çok seçeneği tek bir çatı altında sunuyor. Zengin ürün çeşitliliği, ürün ve hizmet kalitesi, profesyonel mağazacılık anlayışı ile tüketici beklentilerinin ötesine geçen Linens’te, perdeden nevresime, banyo grubundan aksesuara, bebek koleksiyonundan mutfak grubuna kadar kaliteli, modern, şık ve trend pek çok ürün sergileniyor. Renkli, canlı ve özgün bir stil ile sıcak mekanlar yaratan Linens ürünleri, yaşam alanlarına yenilik katan çizgilerden oluşuyor.

linens
İndirim Kodu - Kupon Kodu
Linens.com.tr’de yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim

Ev tekstilinde, "uzmanlaşma" ve "farklılaşma" çerçevesinde hizmet sunan Linens, modern, şehirli, ev dekorasyonuna meraklı ve stil sahibi seçimleri olanlar için pek...Devamını Gör

Ev tekstilinde, "uzmanlaşma" ve "farklılaşma" çerçevesinde hizmet sunan Linens, modern, şehirli, ev dekorasyonuna meraklı ve stil sahibi seçimleri olanlar için pek çok seçeneği tek bir çatı altında sunuyor. Zengin ürün çeşitliliği, ürün ve hizmet kalitesi, profesyonel mağazacılık anlayışı ile tüketici beklentilerinin ötesine geçen Linens’te, perdeden nevresime, banyo grubundan aksesuara, bebek koleksiyonundan mutfak grubuna kadar kaliteli, modern, şık ve trend pek çok ürün sergileniyor. Renkli, canlı ve özgün bir stil ile sıcak mekanlar yaratan Linens ürünleri, yaşam alanlarına yenilik katan çizgilerden oluşuyor.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

2000 yılında Zorlu Tekstil tarafından kurulan ve Türkiye’den yurtdışına açılan ilk ev tekstili zinciri olma özelliğini taşıyan Linens, uzman satış ekibiyle tüketicilerine iyi hizmet sunma garantisi veriyor. Linens’te sunulan “A’dan Z’ye Perde Hizmeti” çerçevesinde, tüm perde çeşitleri için müşterilerin isteği doğrultusunda evlere gidilerek ölçü alınıyor, istenen modelde dikim işlemi gerçekleştiriliyor ve pencerelere monte ediliyor.

Linens’in yenilikçi uygulamalarından biri olan “Perde Tasarla” ise perde seçmek için saatler harcamadan, mekanın birebir ölçüleriyle perde ve tül tasarımlarının uygulama üzerinden modellenmesini sağlıyor. Linens ayrıca ev tekstili alanındaki uzman personeli ile dünya perde modası, perdelik kumaşın seçimi, en çok tercih edilen modeller ve dekorasyon gibi konularda da danışmanlık hizmeti veriyor.

Ev tekstili sektöründe kalitesi ve ürün çeşitliliği ile fark yaratan, Türkiye’de 28 ilde 78 mağazası, yurtdışında ise 7 ülkede 8 mağazası bulunan Linens, 33 bin metrekarelik toplam mağaza alanında, 700’ü aşkın çalışanıyla Türkiye ve dünyada pek çok kişinin hayatına dokunuyor.

Kurulduğu günden bu yana Linens, zamansız ev tekstili, perde ve dekoratif ürünleri ile ev alışverişini keyfe dönüştürüyor.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply