En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Lime Scooter

Lime Scooter promosyon kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Şehirdeki en iyi dostun Lime ile artık trafiği, park yerini, saati dert etmene gerek yok. Lime scooter uygulamasını yükle, sana en yakın scooterın barkodunu okut, kilit çözülsün, eğlenceli yolculuğun başlasın! Şehriniz veya kampüsünüz için elektrikli scooter, e-assist bisikletleri ve pedal bisikletleri kiralayın.

YURTDIŞI
Lime Scooter’da ücretsiz kilit açımı sağlayan arkadaş davet kodu

Şehirdeki en iyi dostunla artık trafiği, park yerini, saati dert etmene...Devamını Gör

Şehirdeki en iyi dostunla artık trafiği, park yerini, saati dert etmene gerek yok. Lime scooter uygulamasını yükle, sana en yakın scooterın barkodunu okut, kilit çözülsün, eğlenceli yolculuğun başlasın! Şehriniz veya kampüsünüz için elektrikli scooter, e-assist bisikletleri ve pedal bisikletleri kiralayın.

Daha Az Göster
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Lime, her yolculukta, her zaman, her yerde ideal karbonsuz seçeneğinizdir. Dünya çapında 150’den fazla şehirde bulunan Lime, scooter, bisiklet ve mopedler dahil olmak üzere lider bir elektrikli araç sağlayıcısıdır. İster işe gidip geliyor, ister ayak işlerini yapıyor, arkadaşlarınızla at biniyor veya yeni bir şehri keşfediyor olun, Lime her türlü ihtiyaca, tercihe veya konfor düzeyine uygun bir elektrikli araca sahiptir.

Lime nasıl kullanılır?

  • Uygulamayı indirin, bir hesap oluşturun, Kullanıcı Sözleşmemizi kabul edin, Gizlilik Bildirimimizi okuduğunuzu onaylayın ve geçerli bir ödeme yöntemi ekleyin
  • Haritada yakındaki bir Lime aracını bulun (araç mevcudiyeti konumunuza ve tedarikinize bağlıdır)
  • QR kodunu tarayarak, plaka numarasını girerek veya şehrinizde varsa uygulamadaki bir düğmeye dokunarak aracınızın kilidini açın

Misyonu, insanları ilk sıraya koyan daha temiz, daha yaşanabilir şehirler yaratarak karbonsuz bir gelecek sağlamaktır. Ulaşım, iklimi bozan sera gazı emisyonlarının dünyanın en büyük kaynaklarından biridir. Lime, küresel CO2’nin yaklaşık %25’ine katkıda bulunuyor. İklim değişikliğini ele almak ve şehirleri daha sağlıklı ve daha yaşanabilir kılmak için ortak, elektrikli ve karbonsuz bir gelecek yaratarak kentsel ulaşımda devrim yapmayı amaçlıyor. Elektrikli, paylaşılan mikro mobilite, tüm kısa araba yolculuklarının yerini alma potansiyeliyle, etrafta dolaşmanın en sürdürülebilir yollarından biridir.

Güvenli bir topluluk, sorumlu bir şekilde binmekle başlar. Her sürüşten önce yolun kurallarını hatırlamak önemlidir. Her zaman şunları yapmalısınız:

  • Asla kaldırımlarda değil, bisiklet şeritlerinde scooter ve bisiklet sürün
  • Sürüş sırasında kask takın
  • Yürüyüş yollarından, araba yollarından ve erişim rampalarından uzağa park edin

Bu içerikler ilginizi çekebilir