Levis indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 1

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Levi’s hakkında

Levi’s, 1853’te kurulmuş bir giyim firmasıdır. Şirket en çok, ilk olarak 1873’te piyasaya sürülen kot pantolonlarıyla tanınır. Levi’s kot pantolonları şu anda 110’dan fazla ülkede satılmaktadır ve dünyanın en popüler kot markalarından biridir. En son Levis indirim koduLevis promosyon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz.

1853’te Levi Strauss, erkek kardeşinin New York manifatura işinin batı kıyısında bir şubesini açmak için San Francisco’ya geldi. Yerel altın madencilerine, dayanıklılıkları nedeniyle hızla popüler hale gelen kot tulumları satmaya başladı. 1873’te Strauss, takviye için pantolona perçin takma işleminin patentini aldı ve ilk Levi’s kot pantolonu doğdu.

O zamandan beri Levi’s, nesiller boyu işçileri, asileri ve ikonları donatarak Amerikan tarzıyla eşanlamlı oldu. Bugün Levi’s, erkekler, kadınlar ve çocuklar için geniş bir giysi ve aksesuar yelpazesi sunan dünyanın en tanınmış markalarından biridir.

İster klasik bir 501 kot pantolon, ister yeni Commuter serisi gibi daha modern bir şey arıyor olun, Levi’s’ta herkes için bir şeyler var.

çok tanınan ve en çok taklit edilen giyim ürünleridir. Levi’s® kot pantolonlarının nesiller boyunca bireylerin dikkatini, hayal gücünü ve sadakatini yakalamaya devam etmesine şaşmamalı.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.