Lenovo indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Lenovo nedir?

Lenovo, merkezi Pekin, Çin’de bulunan Çinli çok uluslu bir teknoloji şirketidir. En son Lenovo indirim koduLenovo kupon kodu ve en son tasarruf fırsatlarını burada bulabilirsiniz.

Kişisel bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar, akıllı telefonlar, iş istasyonları, sunucular, elektronik depolama cihazları, BT yönetim yazılımları ve akıllı televizyonlar tasarlar, geliştirir, üretir ve satar. Şirket 160’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Lenovo, 1984 yılında Çin hükümetinden 25 bin ABD doları tutarında bir kredi ile Legend Holdings Ltd. olarak kuruldu. Şirketin ilk ürünü, Eylül 1985’te piyasaya sürülen bir masaüstü bilgisayardı.

Lenovo, ThinkPad markasını 2005 yılında IBM’den satın aldı ve 2012 yılında Lenovo K800’ün piyasaya sürülmesiyle akıllı telefon pazarına girdi. Ocak 2014’te Lenovo, Motorola Mobility’yi Google’dan satın almayı kabul etti.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın