İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Legoland İndirim Kodu

Biletlerde %35 İndirim Fırsatı
Özel indirimlerimizle Legoland'deki tatil deneyiminizden en iyi şekilde yararlanın. Legoland İndirim Kodunu kaçırmayın ve bugün eğlencenizi güvence altına alın!
Legoland İndirim Kodu Özel indirimlerimizle Legoland'deki tatil deneyiminizden en iyi şekilde yararlanın. Legoland İndirim Kodunu kaçırmayın ve bugün eğlencenizi güvence altına alın!
5 1 5 2
0 / 5 5

Puan:

Bilet.com’da Legoland Discovery Centre İstanbul biletlerinde % 35 indirim fırsatı

İstanbul'da ailelerin 2-17 yaş arasındaki çocukları ile yaratıcılık dünyasını keşfedip eğlenebileceği en iyi kapalı eğlence merkezlerinden biri olan ve rengarenk LEGO® parçaları ile dolu LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’u keşfetmeye hazır mısınız?

İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

LEGOLAND® Discovery Center İstanbul Hakkında

LEGOLAND® Discovery Center İstanbul, aileleri LEGO® yapım parçasının harika dünyasına davet ediyor. Ziyaret sırasında çocuklar, arkadaşları ve aileleri ile birlikte inşa etme, oynama ve öğrenme fırsatı buluyor. En güncel Legoland indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nin içerisinde yer alan Legoland; Duplo, LEGO Ninjago ™ ve LEGO Friends ™ dahil olmak üzere birçok etkileşimli bölümden oluşur. Ayrıca, LEGO’lar ile oynamak ve yapılar inşa etmeniz için dahi harika bölümleri var.

Bunun yanında eğlenceli LEGO filmlerinin olduğu bir 4D sinema ve güzel bir LEGO şehrinde heyecan verici bir cazibe yolculuğu fırsatı da sizi bekliyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Eğlence & Etkinlik Bileti Fırsatları

Fazla harcamadan eğlence dolu bir günün tadını çıkarın! Bütçeye uygun en iyi eğlence tekliflerine yönelik rehberimiz, paradan tasarruf etmenize yardımcı olacak özel indirim kodları içerir.