Legoland indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

LEGOLAND® Discovery Center İstanbul Hakkında

LEGOLAND® Discovery Center İstanbul, aileleri LEGO® yapım parçasının harika dünyasına davet ediyor. Ziyaret sırasında çocuklar, arkadaşları ve aileleri ile birlikte inşa etme, oynama ve öğrenme fırsatı buluyor. En güncel Legoland indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nin içerisinde yer alan Legoland; Duplo, LEGO Ninjago ™ ve LEGO Friends ™ dahil olmak üzere birçok etkileşimli bölümden oluşur. Ayrıca, LEGO’lar ile oynamak ve yapılar inşa etmeniz için dahi harika bölümleri var.

Bunun yanında eğlenceli LEGO filmlerinin olduğu bir 4D sinema ve güzel bir LEGO şehrinde heyecan verici bir cazibe yolculuğu fırsatı da sizi bekliyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın