En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Korayspor

Korayspor indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Korayspor

Korayspor 1983 yılında kurulmuş bir aile şirketi olarak %100 Türk sermayeli Spor ürünleri şirketi olarak Türkiye’nin büyük sanayi şehri Bursa’da yer almaktadır. 2005 yılından bu yana 34 yıl içerisinde 28 mağaza ve online satış gerçekleştirdi. 1,5 milyondan fazla kayıtlı müşteri verisi ve bu güçlü veri tabanı ile onlara sağlıklı, sürekli bir iletişim ve hizmet sunmaktadır. 20.000’den fazla üründe online perakendecilik, 50’den fazla tüketici markasını bir araya getiriyor. Bugün Korayspor 18 bin metrekare depolama kapasitesine ve 10 bin metrekare depolama alanına ve 2 milyon adet depolama kapasitesine sahip. Korayspor.com’da satışa sunulan tüm marka ve ürünler %100 Orijinal olup, Korayspor bu markaların yetkili satıcısıdır.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun