Konyalı Saat indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Konyalı Saat Hakkında

Konyalı Saat, 1951 yılında Konya’da “Şen Saatçi” adıyla başlayan ve ulusal çapta büyüyen bir saat markasıdır. Konyalı Saat, Konya’nın en eski ve en köklü saat üreticilerinden biri olup, ürettiği saatlerin tamamı el işçiliği ile yapılmaktadır. En güncel Konyalı Saat indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Konyalı Saat ürettiği her saati bir sanat eseri olarak görür ve bu yüzden de her saati ayrı bir sanatsal değer taşır. Konyalı Saat, sadece Türkiye’de değil, dünyanın dört bir yanında da bilinir ve sevilir.

Konyalı Saat, kaliteli malzemeler kullanarak üretilen eşsiz tasarımlarıyla dikkatleri çeker. Her biri benzersiz olan bu aksesuarlar, sadece görsel olarak değil, aynı zamanda işlevsellik açısāndan da oldukça etkilidir. 

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın