En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Koçtaş

Koçtaş kupon kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Koçtaş; Koç Grubu’na bağlı, yapı malzemeleri satışı yapan firma. 1955 yılında kurulan Koçtaş, Koç Grubu’nun ilk şirketlerinden biridir. Koçtaş ile Mobilya, Banyo, Mutfak, Dekorasyon, Aydınlatma, Bahçe, El Aletleri, Beyaz Eşya… 10.000’lerce ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Koçtaş internet sitesinde geçerli % 5 indirim kodu

Koçtaş; Koç Grubu'na bağlı, yapı malzemeleri satışı yapan firma...Devamını Gör

Koçtaş; Koç Grubu'na bağlı, yapı malzemeleri satışı yapan firma. 1955 yılında kurulan Koçtaş, Koç Grubu’nun ilk şirketlerinden biridir. 1996 yılına kadar Yapı Malzemeleri toptancısı olarak faaliyet gösteren şirket, hem tali bayiilere, hem de büyük inşaat projelerine hizmet sundu.

Daha Az Göster
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Geliştirilmiş arama, filtreleme ve ürün içerikleri sayesinde istediğiniz ürünü kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz. Anında Koçtaş Kart alıp indirimlerden ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü dilerseniz mağazadan teslim alabilirsiniz. Demonte ürünlere montaj hizmeti ekleyebilirsiniz. Tüm kullanıcı ve sipariş işlemlerinizi Hesabım altından kontrol edebilirsiniz. O döneme ait tüm dergi ve kataloglarımızın dijital versiyonuna tek dokunuşta ulaşabilirsiniz. Uygulama içinde yer alan Barkod okuyucu sayesinde mağaza içindeki ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu içerikler ilginizi çekebilir