Kiwi indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Kiwi.com’da 199 Gbp Üzeri Seyahat Harcamalarınızda Geçerli 15 Gbp Indirim Kodu
KUPON KODU
Kiwi.com’da 199 GBP üzeri seyahat harcamalarınızda geçerli 15 GBP indirim kodu

Kiwi.com nedir?

Kiwi.com, milyonlarca olası uçuş kombinasyonu oluşturabilen benzersiz bir algoritma kullanarak seyahat endüstrisinde devrim yaratan bir şirkettir. Kiwi.com ile seyahat etmek kolay ve ekonomiktir çünkü bir sonraki seyahatinizi seçmenizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. En son Kiwi promosyon koduKiwi indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Bireysel uçuşlardan birden fazla seyahat şirketi arasında seyahat planı paketlerini tamamlamaya kadar her şeyi rezerve edebileceğiniz basit ve uygun maliyetli bir çözüm sunar.

Ayrıca, gelişmiş kullanıcı arayüzünün, müşterilerin çeşitli parametreleri ve bu parametrelere dayalı olarak çeşitli uçuşları seçerek kendi ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir uçuş kombinasyonu seçmesine olanak tanıdığını belirtmek gerekir.

Düşük maliyetli uçuşlar, geniş havayolu şirketi seçenekleri, etkileşimli bir harita ve garantili uçuşlar ile kullanıcı deneyimi yeni bir seviyeye atlıyor.

Kiwi’nin önemli bir özellik olarak, kullanıcının 800’den fazla farklı taşıyıcıdan (hem tam hizmet hem de düşük maliyetli) uçuşları, otobüsleri ve trenleri birleştirmesine ve bunları tek bir seyahat programında birleştirmesine olanak tanıyan Virtual Interlining adlı tescilli bir algoritma kullanır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın