Abone Olun & Tasarruf Edin

Kite Mobi İndirim Kodu,Kite Mobi
Seyahat eSIM'de %20 indirim

Kite Mobi İndirim Kodu

Kite Mobi indirim kodu ile uygun fiyatlı eSIM kartlarda %20 tasarruf edin. Cihazınız mevcut eSIM'inizi kullanır, bu nedenle değiştirmeniz gerekmez.


Sadece Kuponigo'da!
Kupon Kodu

Kite Mobi indirim koduyla uygun fiyatlı eSIM kartlarda %10 indirim

Kite.Mobi, yurt dışına seyahat ederken size daha uygun fiyatlı veri dolaşımı sağlar. Cihazınız mevcut eSIM'inizi kullanır, bu nedenle hiçbir şeyi değiştirmeniz gerekmez. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Sadece Kuponigo'da!
Kupon Kodu

Kite Mobi indirim koduyla uygun fiyatlı eSIM kartlarda %20 indirim

Kite.Mobi, yurt dışına seyahat ederken size daha uygun fiyatlı veri dolaşımı sağlar. Cihazınız mevcut eSIM'inizi kullanır, bu nedenle hiçbir şeyi değiştirmeniz gerekmez. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Kite Mobi nedir?

Kite Mobi, sık seyahat edenler ve yurtdışında dolaşım sırasında mobil veriye ihtiyaç duyan iş profesyonelleri için oyunun kurallarını değiştiren bir çözümdür. Düşük maliyetli ‘kullandığın kadar öde’ hizmeti ve mevcut mobil sağlayıcınızla sorunsuz entegrasyonu ile Kite Mobi, küresel veri bağlantısı için daha uygun fiyatlı ve kullanışlı bir seçenek sunar.

Küresel eSIM Çözümünüz olan Kite Mobi ile bütçe dostu fiyatlandırma ve uygun maliyetli veri planlarıyla yurt dışında bağlantıda kalabilirsiniz. İster sık seyahat eden biri ister bir iş profesyoneli olun, Kite Mobi nereye giderseniz gidin bağlantıda kalmanız için kolaylık ve ekonomiklik sunar.

Kite Mobi ile, dünya çapında 245’ten fazla mobil ağdan oluşan geniş ağ kapsamımız sayesinde 160’tan fazla ülkede güvenilir küresel bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. 7/24 desteğimiz, ihtiyaç duyduğunuzda yardım sağlayarak Kite Mobi’yi tüm mobil veri ihtiyaçlarınız için başvurulacak seçenek haline getirir. Kite Mobi ile pahalı dolaşım ücretlerine veda edin ve kesintisiz küresel bağlantıya merhaba deyin.

Kite Mobi birkaç nedenden dolayı rekabette öne çıkmaktadır. İlk olarak, hizmet kalitesinden ödün vermeden rekabetçi fiyatlar sunar. Tarama, akış ve iletişim için ideal hale getiren yıldırım hızlarının ve kesintisiz bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. İkinci olarak, Kite Mobi mükemmel müşteri desteği sağlayarak her türlü sorunu veya soruyu derhal ele alır. Son olarak, indirim kodumuz daha da fazla değer ve tasarrufun kilidini açabilir.

Kite.Mobi nasıl kullanılır?

Kite Mobi eSIM’leri kullanmaya başlamak için web sitelerinden istediğiniz veri paketini satın almanız yeterlidir. Satın alma işleminizi yaptıktan sonra, e-posta yoluyla bir QR kodu alacaksınız. Akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak QR kodunu taradığınızda, eSIM cihazınızda etkinleştirilecek ve anında ve kesintisiz küresel bağlantı sağlayacaktır.

Kite Mobi aracılığıyla eSIM’inizi yönetin ve verilerinizi kolayca yükleyin. Web sitesi, veri kullanımınızı izlemenize, ek veri paketleri satın almanıza ve ayarlarınızı ihtiyaçlarınıza göre düzenlemenize olanak tanır. Sadece birkaç dokunuşla mobil verinizin kontrolünü elinizde tutabilir ve nerede olursanız olun kesintisiz bağlantı sağlayabilirsiniz.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın