Kingston

Kingston® bellek ve depolama ürünleri, dünya çapında şirketler, veri merkezleri ve teknoloji meraklıları tarafından güvenilmektedir. İşletmeler tarafından tasarlanan ve bireylerin her gün kullandığı teknoloji altyapıları için hayati önem taşıyan ürün çözümleri üreten Kingston’ın mühendislik, uzmanlık, güvenilirlik, kalite ve hizmet taahhüdü, 30 yılı aşkın süredir müşterilerinin ve ortaklarının güvenini kazanmıştır. Küresel ofisleri ve dağıtım ağı, Türkiye dahil 175’ten fazla ülkede ürün bulunurluğu, servis ve destek hizmeti sağlıyor.

teknosa
İndirim Kodu - Kupon Kodu
TeknoSA’da Kingston ürünlerinde de geçerli sepette 200 TL indirim kodu

Teknosa, elektronik eşya perakende zinciri, Sabancı Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. 25 Temmuz 2000 tarihinde...Devamını Gör

Teknosa, elektronik eşya perakende zinciri, Sabancı Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. 25 Temmuz 2000 tarihinde kurulmuştur. 2012 yılı itibarı ile 81 ilde 300 mağaza ve 136 bin metrekare üzerinde satış alanına sahiptir.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply