KFC indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Kfc Dahil Restoran Siparişlerinizde % 5 Indirim Kazandıran Tosla Kart’a Başvurunuzda 10 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
SADECE MOBİL
KFC dahil restoran siparişlerinizde % 5 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu

KFC Hakkında

KFC, 1965 yılında kurulmuş bir fast-food tavuk restoranı zinciridir. Şirketin merkezi Louisville, Kentucky’dedir ve 150’den fazla ülkede 22.000’den fazla lokasyona sahiptir. KFC, kızarmış tavuk konusunda uzmanlaşmıştır ve Türkiye’de de yüzlerce restoran işletmektedir. En son KFC indirim koduKFC kupon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz !

KFC, Büyük Buhran sırasında Kentucky, Corbin’deki yol kenarındaki restoranından kızarmış tavuk satmaya başlayan Albay Harland Sanders tarafından kuruldu. Sanders, “parmak ısırtan lezzet” yapabileceğini iddia ettiği gizli bir tavuk kızartma tarifi geliştirdi.

Albay, işini 1964’te Jack Massey liderliğindeki bir grup yatırımcıya sattı ve KFC (o zamanlar Kentucky Fried Chicken olarak biliniyordu) 1965’te Preston’da İngiltere’deki ilk restoranını açtı.

KFC UK menü öğeleri arasında tavuk kanatları, külçeler, butlar ve göğüsler bulunur; yanı sıra sandviçler, dürümler, garnitürler ve tatlılar. Zincir aynı zamanda tavuğu tatlandırmak için kullanılan 11 ot ve baharattan oluşan “gizli karışımı” ile de bilinir.

Son yıllarda KFC UK, menüsünü salatalar ve ızgara tavuk gibi daha sağlıklı seçenekleri içerecek şekilde genişletti. Şirket ayrıca çevresel etkisini azaltmak için 2025 yılına kadar tüm tavuklarını İngiliz çiftliklerinden tedarik etme taahhüdü de dahil olmak üzere çeşitli kampanyalar başlattı.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın