Kelebek Mobilya indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Kelebek Mobilya’da Sepette 1000 Tl Indirim Fırsatı
Kelebek Mobilya’da sepette 1000 TL indirim fırsatı

Kelebek Mobilya Hakkında

Kelebek Mobilya, Türkiye’nin en popüler mobilya markalarından biridir. Şirket 1984 yılında kuruldu ve o zamandan beri yüksek kaliteli mobilya üretiyor. En güncel Kelebek Mobilya indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Kelebek Mobilya, hem ev hem de ofis kullanımı için geniş bir mobilya yelpazesi sunmaktadır. Şirketin ürünleri dayanıklılıkları, konforları ve tarzları ile bilinir. Kelebek Mobilya’nın en popüler ürünlerinden bazıları kanepe, koltuk, sehpa, yatak ve şifonyerdir.

Şirket ayrıca teras takımları ve bahçe bankları gibi çok çeşitli dış mekan mobilyaları üretmektedir. Kelebek Mobilya, ev ve işyerlerinin yanı sıra otel, restoran ve kafeler için özel üretim mobilyalar da sunmaktadır.

Kelebek Mobilya web sitesi, şirketin ürün ve hizmetlerine ilişkin kapsamlı bir genel bakış sunar. Ziyaretçiler, kullanışlı arama çubuğunu kullanarak farklı ürün kategorilerine göz atabilir veya belirli ürünleri arayabilirler. Site ayrıca iç tasarım ipuçları ve fikirleri hakkında bir bölüm içerir.

Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından birisidir. 1935 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasıyla, ilk yerli uçakların kanatları için kontrplak üretmek amacıyla İstanbul Haliç’te kurulan Kelebek, Türkiye’nin ilk modüler mobilya markasıdır.

32 ülkeye de ihracat yapan Doğtaş Kelebek, Türk mobilyasının kalitesini yurt dışında da tanıtan bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.