Abone Olun & Tasarruf Edin

Kaspersky promosyon kodu,Kaspersky etkinleştirme kodu,kaspersky satın al,kaspersky virüs programı,kaspersky türkiye,kaspersky password manager,kaspersky nedir,kaspersky total security,kaspersky deneme sürümü,kaspersky ücretsiz,kaspersky vpn,kaspersky,kaspersky antivirüs,kaspersky internet security,kaspersky indir,my kaspersky
Güvenlik Planlarında %11 İndirim

Kaspersky Promosyon Kodu

Kaspersky Premium Total Security'de %11 indirim için Kaspersky promosyon kodunu kullanın. Akıllı telefonunuzu ve bilgisayarınızı virüslere karşı koruyun.


Kupon Kodu

Kaspersky Premium’da ek %10 indirim!

Fırsatı Yakala
Kupon Kodu

Kaspersky Password Manager, Kaspersky Safe Kids, Kaspersky Who Calls ürünlerinde %20 indirim!

Fırsatı Yakala
Kupon Kodu

Kaspersky’de Premium ürünlerde +%10 indirim!

Fırsatı Yakala
Kupon Kodu

Kaspersky’de tüm B2C ürünlerinde +%5 indirim!

Fırsatı Yakala
Fırsat

Kaspersky promosyon kodu ile Kaspersky Premium Total Security için %11 indirim

Ödüllü Kaspersky Güvenlik Ürünleri ile Ev Bilgisayarınızı ve Mobil Cihazlarınızı Kötü Amaçlı Yazılımlardan, Virüslerden ve Çevrimiçi Tehditlerden Koruyun. Devamını Gör... Daha az göster...

Kaspersky nedir?

Kaspersky, bireyleri ve işletmeleri çok çeşitli siber tehditlerden korumak için gelişmiş çözümler ve hizmetler sağlama konusunda uzmanlaşmış ünlü bir siber güvenlik şirketidir. Üstün koruma özellikleriyle Kaspersky, evinizin ve iş yerinizin olası siber güvenlik risklerine karşı korunmasını sağlar.

Kaspersky, Windows, macOS, Android ve iOS dahil olmak üzere çeşitli işletim sistemleriyle uyumlu kapsamlı bir güvenlik planları paketi sunar. Gelişmiş özellikleriyle Kaspersky, internet kullanımınızın güvenli ve gizli olmasını ve cihazlarınızın siber tehditlere karşı korunmasını sağlayarak siber güvenlikte bir adım önde olmak için güvenilir bir seçimdir.

Kaspersky, geniş siber güvenlik çözümleri yelpazesine ek olarak, farklı kullanıcı ve işletme türlerine göre uyarlanmış özel ürünler de sunar. Ev çözümleri için Kaspersky Standard, Kaspersky Plus ve Kaspersky Premium gibi seçenekler sunuyor.

Küçük işletmeler için Kaspersky, 1-49 çalışanı olan şirketlere uygun Küçük İşletme Ürünleri sunarken, Orta Ölçekli İşletme Ürünleri 50-999 çalışanı olan işletmeler için tasarlanmıştır.

1000’den fazla çalışanı olan büyük işletmeler için Kaspersky, siber güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kapsamlı Kurumsal Çözümler sunar. Ayrıca Kaspersky, genel güvenliği artırmak için Kaspersky Safe Kids, Kaspersky VPN Secure Connection ve Kaspersky Password Manager gibi ek özellikler de sunuyor.

Geçen yıla ait etkileyici istatistikler, Kaspersky’nin siber güvenlik çözümlerinin etkinliğini ortaya koyuyor. Durdurulan 437 milyon siber saldırı, engellenen 106 milyon benzersiz kötü amaçlı URL ve etkisiz hale getirilen 112 milyon benzersiz kötü amaçlı nesne ile bireyleri ve işletmeleri siber tehditlerden koruma konusundaki kararlılığımız açıkça görülüyor. Güvenilir ve gelişmiş siber güvenlik için Kaspersky’ye güvenmeye devam edebilirsiniz.

İster yalnızca temel ihtiyaçlarınızı karşılamak isteyin, ister tüm aileniz için üst düzey desteğe ihtiyacınız olsun, Kaspersky ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli planlar sunar. Kaspersky, Best Value Premium Plan’dan Plus Plan ve Standart Plan’a kadar cihazlarınızı korumak ve çevrimiçi güvenliğinizi sağlamak için gelişmiş güvenlik özellikleri sunar. Güvenilir ve kapsamlı siber güvenlik çözümleri için Kaspersky’yi seçin.

Güvenilir ve kapsamlı siber güvenlik çözümleri için Kaspersky’yi seçin çünkü çok çeşitli siber tehditlere karşı birinci sınıf koruma sağlar, durdurulan milyonlarca saldırı ve etkisiz hale getirilen kötü amaçlı nesnelerle etkileyici bir performans sergiler ve kullanımı ve gezinmeyi kolaylaştıran kullanıcı dostu özellikler sunar. Kaspersky ile cihazlarınızın ve çevrimiçi faaliyetlerinizin gelişmiş güvenlik önlemleriyle korunduğuna güvenebilirsiniz.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin