Karaca kupon kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Karaca’da 2 Ve Üzeri Ürüne % 15 İndirim Kodu @Karaca: Mutfak, Sofra, Küçük Ev Aletleri
Karaca’da 2 ve üzeri ürüne % 15 İndirim Kodu @Karaca: Mutfak, Sofra, Küçük Ev Aletleri

Karaca Hakkında

Karaca, 1951 yılında kurulan ve Türkiye’nin en büyük mutfak eşyası üreticisi olan bir markadır. Karaca, daha sonra 2007 yılında Demirdöküm Grubu’nun bir parçası haline geldi. Ayrıca Karaca Home adında bir ev tekstili markası da vardır. En güncel Karaca kupon kodu, Karaca indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Perakendede büyümesini dünyanın en prestijli alışveriş merkezlerinde açtığı mağazalarla sürdüren Karaca, 1990’lı yıllarda yaygın satış ağını tamamlayarak satış noktası sayısını 1.100’e çıkardı.

2021 yılında 151 mağazaya ulaştı. Bu arada Karaca, markanın Avrupa açılımı kapsamında Almanya’da ve Birleşik Krallık’ta geliştirdiği yeni web sitesi ile ihracat pazarında da büyümesini sürdürüyor. Karaca’nın Avrupa sitelerindeki indirim kodları ve fırsatlar için Kuponigo UK’deki Karaca sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tencere takımları, kek kalıpları, düdüklü tencereler, çay makineleri, mikserler, süpürgeler, çarşaflar, halılar, vazolar, çerçeveler, minderler, paspaslar, havlular, ev aletleri ve daha pek çok ürün firmadan temin edilebilir.

Karaca, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir; ancak mutfak eşyaları başta gelen ürün gruplarıdır. Bu nedenle Türkiye’de özellikle tencere, tava, kasede en çok tercih edilen mutfak eşyası markaları arasında yer almaktadır.

Karaca ayrıca, özel tasarım ürünleriyle de tanınmaktadır. Bu özel tasarımlar, markanın daha fazla kişisel tercihleri karşılayabilmesi için tasarlanmıştır. Karaca markası, kaliteli ürünler sunan ve müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilen bir markadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.