Jumbo indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Tüm Jumbo Markalı Ürünlerde Geçerli % 5 Indirim Kuponu @Jumbo: Mutfak Ürünleri, Ev Aletleri Ve Çok Daha Fazlası…
KUPON KODU
Tüm Jumbo markalı ürünlerde geçerli % 5 indirim kuponu @Jumbo: Mutfak Ürünleri, Ev Aletleri ve Çok Daha Fazlası…

Jumbo nedir?

Jumbo; 1947 yılında, en doğal malzemeleri kullanarak güzel şeyler yaratma tutkusuyla çalıştıkları Çemberlitaş’ta küçük bir atölye olarak kurulmuştur. Yıllar içinde yenilikçiliğe ve yaratıcılığa olan inancı sayesinde dünyanın en güvenilir markalarından biri haline gelmiş ve dünyanın en güvenilir markalarından biri olmayı başarmıştır. En güncel Jumbo indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

İnce işçiliği ve çeliğe, porselene, cama ve taşa hayat veren 120 endüstriyel tasarımı sonucunda Türkiye’de ve dünyada sayısız ödül kazanmıştır. Nesilden nesile aktarılan, özenle korunan, unutulmaması için özel günlerde işaretlenen en değerli eserlerin üzerindeki imzalarıdır.

Mutfak sanatına hakim olanlar ve seçimleriyle fark yaratmak isteyenler için tasarımda kalite, mutfak sanatına tutkun olanlar için dün olduğu gibi bugün de önemini koruyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın