Jumbo İndirim Kodu

Tüm indirimlere ek %10 indirim kodu
Mutfak ürünleri, elektrikli ev aletleri, sunum ürünleri ve çok daha fazlası Jumbo'da. Üstelik web sitemizdeki Jumbo İndirim Kodu'nu kullanarak indirimleri yakalayabilirsiniz.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Jumbo'da tüm indirimlere ek %10 indirim kodu

Mutfak ürünleri, elektrikli ev aletleri, sunum ürünleri ve çok daha fazlası jumbo.com.tr'de. Güvenli alışveriş deneyimini yaşamak için hemen tıkla!

Öne Çıkan Kodlar:
  • EYLUL20
  • LNKD10
  • GOJUM10 - İndirim sadece Jumbo markalı ürünlerde geçerlidir.
İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Jumbo nedir?

Jumbo; 1947 yılında, en doğal malzemeleri kullanarak güzel şeyler yaratma tutkusuyla çalıştıkları Çemberlitaş’ta küçük bir atölye olarak kurulmuştur. Yıllar içinde yenilikçiliğe ve yaratıcılığa olan inancı sayesinde dünyanın en güvenilir markalarından biri haline gelmiş ve dünyanın en güvenilir markalarından biri olmayı başarmıştır. En güncel Jumbo indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

İnce işçiliği ve çeliğe, porselene, cama ve taşa hayat veren 120 endüstriyel tasarımı sonucunda Türkiye’de ve dünyada sayısız ödül kazanmıştır. Nesilden nesile aktarılan, özenle korunan, unutulmaması için özel günlerde işaretlenen en değerli eserlerin üzerindeki imzalarıdır.

Mutfak sanatına hakim olanlar ve seçimleriyle fark yaratmak isteyenler için tasarımda kalite, mutfak sanatına tutkun olanlar için dün olduğu gibi bugün de önemini koruyor.

0 / 5 Puan: 0

Puan:

Son İndirimleri Kaçırmayın!
Kuponigo’nun en son tekliflerinden haberdar olun!

Kuponigo by BudgetFitter Türkiye’de bireylerin sevdikleri şeylere daha az harcama yapmalarına ve daha fazla para biriktirmelerine yardımcı olarak daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor. Sizler için özel oluşturulan indirim kodları ve güncel kampanyalara sitemizden erişebileceğiniz gibi, bizi ayrıca Google Haberler'de takip edebilir ve Kuponigo E-Posta İndirim Bülteni'ne abone olabilirsiniz.

E-Posta Bültenine Abone Ol Google Haberler'de Abone Ol
Size söz veriyoruz, başkalarının yaptığı gibi size asla spam e-posta göndermeyeceğiz.
Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.