En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Jeton Cüzdan

Jeton Cüzdan hesabı açma kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Temmuz 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Jeton Cüzdan

Jeton Cüzdan, güvenli bir şekilde para gönderip almanıza, para alışverişi yapmanıza ve ödeme yapmanıza olanak tanıyan kişisel bir dijital e-cüzdan sunar. 70’den fazla küresel ve yerel ödeme yöntemini destekleyen Jeton Cüzdan’da para yatırabilir, çekebilir, gönderebilir, ödeyebilir ve bozdurabilirsiniz.

Dünya çapında 100’den fazla ülkeye hızlı ve güvenli bir şekilde kolayca para aktarın veya sadece bir e-posta adresi veya telefon numarasıyla ailenize ve arkadaşlarınıza para gönderin.

Türk Lirası dahil desteklenen 50’den fazla para birimiyle dünyanın her yerinde para harcayın. Hesabınızdan para çekmek ve her yerden erişmek için 70’den fazla ödeme seçeneği arasından seçim yapın. Farklı ödeme seçenekleri ile hemen cüzdanınıza para yatırabilirsiniz.

Jeton Cüzdan, İngiltere merkezli FCA tarafından lisanslanmış bir e-cüzdandır. PCI DSS Seviye 1 ile uyumlu olarak ve 2 Faktörlü Kimlik Doğrulama kullanarak maksimum güvenlik ve veri korumasını garanti ederler.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun