En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Merhaba!

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.


Jeton Cüzdan hesap açma

Jeton Cüzdan hesap açma ile tasarruf edin. Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu, ve kampanyalar ile her gün tasarruf edebilirsiniz.


Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz.

Jeton Cüzdan, güvenli bir şekilde para gönderip almanıza, para alışverişi yapmanıza ve ödeme yapmanıza olanak tanıyan kişisel bir dijital e-cüzdan sunar. 70’den fazla küresel ve yerel ödeme yöntemini destekleyen Jeton Cüzdan’da para yatırabilir, çekebilir, gönderebilir, ödeyebilir ve bozdurabilirsiniz.

Dünya çapında 100’den fazla ülkeye hızlı ve güvenli bir şekilde kolayca para aktarın veya sadece bir e-posta adresi veya telefon numarasıyla ailenize ve arkadaşlarınıza para gönderin.

Türk Lirası dahil desteklenen 50’den fazla para birimiyle dünyanın her yerinde para harcayın. Hesabınızdan para çekmek ve her yerden erişmek için 70’den fazla ödeme seçeneği arasından seçim yapın. Farklı ödeme seçenekleri ile hemen cüzdanınıza para yatırabilirsiniz.

Jeton Cüzdan, İngiltere merkezli FCA tarafından lisanslanmış bir e-cüzdandır. PCI DSS Seviye 1 ile uyumlu olarak ve 2 Faktörlü Kimlik Doğrulama kullanarak maksimum güvenlik ve veri korumasını garanti ederler.

Jeton Cüzdan hesap açma nasıl kullanılır?

Kuponigo Türkiye ile, Jeton Cüzdan tarafından sağlanan en son hesap açma fırsatına sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Satıcının/markanın ödemeniz sırasında görebilceğiniz promosyon kodunu soran kutuya sayfamızdan aldığınız kupon kodunu kopyalayıp yapıştırdığınızda, indiriminiz uygulanacaktır.

Bu markanın bazı kampanyaları için indirim kodu kullanmanız gerekmez ve sayfamızdaki link üzerinden kampanyayı direkt aktifleştirebilirsiniz. En güncel ve en yeni tekliflerden haberdar olmak için sayfamızı sık sık kontrol edebilirsiniz.


E-Posta Bültenimize Abone Olun

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.Bu Fırsatı Paylaşın