Jet2

Jet2 uçak bileti indirim ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Jet2, Birleşik Krallık’taki on havaalanından Avrupa ve ötesindeki 60’tan fazla noktaya uçan, Birleşik Krallık’ın en büyük üçüncü havayolu şirketidir. 2003 yılındaki ilk uçuştan bu yana, 34 adet yepyeni Boeing 737-800NG uçağı teslimatı ve 36 adet yeni Airbus A321neo uçağı siparişi ile filosunu büyüten şirket 96 milyondan fazla koltuk sattı. Yüksek sınıf hizmet ile düşük maliyetli uçuşlar sunuyor.

Jet2 Havayolları’nda geçerli % 10 indirim kodu

Jet2.com, Birleşik Krallık'taki on havaalanından Avrupa ve ötesindeki...Devamını Gör

Jet2.com, Birleşik Krallık'taki on havaalanından Avrupa ve ötesindeki 60'tan fazla noktaya uçan, Birleşik Krallık'ın en büyük üçüncü havayolu şirketidir. 2003 yılındaki ilk uçuştan bu yana, 34 adet yepyeni Boeing 737-800NG uçağı teslimatı ve 36 adet yeni Airbus A321neo uçağı siparişi ile filosunu büyüten şirket 96 milyondan fazla koltuk sattı. Yüksek sınıf hizmet ile düşük maliyetli uçuşlar sunuyor.

Daha Az Göster

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply