italki promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Italki Dil Öğrenme Uygulamasında Geçerli 5$ Indirim Kodu
KUPON KODU
italki dil öğrenme uygulamasında geçerli 5$ indirim kodu

// ÖNERİLEN İÇERİK: En İyi Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları: Ücretli – Ücretsiz Alternatifler

Dil öğreniminize hızlı bir başlangıç mı yapmak istiyorsunuz? Bir italki promosyon koduyla, ilk dersinizde 5 $ tasarruf edebilirsiniz – başlamak için mükemmel bir yol. Bu özel kodu nasıl kullanacağınızı öğrenin ve bugün seçtiğiniz dili konuşmaya başlayın!

italki nedir?

Italki, sizi dünyanın dört bir yanındaki profesyonel dil öğretmenleriyle buluşturan çevrimiçi bir dil öğrenme platformudur. italki ile İspanyolca’dan Japonca’ya ve çok daha fazlasına kadar istediğiniz herhangi bir dili öğrenmenize yardımcı olacak doğru öğretmeni bulabilirsiniz! İnteraktif sohbetleri, görüntülü görüşmeleri ve özel ders planları ile italki, öğrenme deneyiminizin mükemmelden başka bir şey olmamasını sağlar.

italki, dünyanın her yerinden anadili İngilizce olan 150’den fazla farklı dil sunmaktadır. Dersler görüntülü sohbet üzerinden yürütülür ve italki ayrıca yerleşik bir ödeme sistemi sağlar, böylece öğretmeninize zamanları için kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Öğretmenleri dil, konum ve fiyata göre arayabilir ve sizin için doğru öğretmeni bulmanıza yardımcı olması için diğer italki kullanıcılarının yorumlarını okuyabilirsiniz. Birlikte çalışmak istediğiniz bir öğretmen bulduğunuzda, bir ders planlamak için doğrudan italki platformu üzerinden onlara mesaj gönderebilirsiniz.

italki, yeni bir dil öğrenmek veya zaten bildiğiniz bir dilde becerilerinizi geliştirmek için harika bir yoldur. italki ile ihtiyaçlarınıza ve programınıza uyan ve dil öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir öğretmen bulabilirsiniz.

italki nasıl çalışır?

Italki, dil öğrenme yolculuğunuza başlamak için harika bir yol sunar. Bir hesap oluşturduktan sonra, öğrenmekte olduğunuz dili seçebilir ve dünyanın her yerinden binlerce nitelikli öğretmene göz atabilirsiniz. Kendi hızınızda ve size en uygun stil veya formatta öğrenebilirsiniz. İster sıradan bir konuşma pratiği ister belirli bir dil kursu olsun, italki’nin her ihtiyaca uygun bir öğretmeni vardır!

italki neden bu kadar ucuz?

Italki, bir dizi seçenek sunarak dil öğrenimini uygun fiyatlı hale getirir. Pahalı bir aboneliğe kilitlenmiyorsunuz ve almak istediğiniz kadar ders seçebilirsiniz. Ayrıca, yeni başlayanların son derece deneyimli öğretmenlerle daha gelişmiş kurslara geçmeden önce düşük maliyetli derslerin tadını çıkarmalarını sağlayan iki fiyatlandırma seviyesi vardır. Normal italki promosyon kodlarıyla da, öğrenme yolculuğunuzdan tasarruf etmenin daha da fazla yolu vardır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın