ItaliaRail kupon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


İtalya'Yı Trenle Sorunsuz Bir Şekilde Italiarail Ile Keşfedin. 7/24 Seyahat Desteğiyle
KAMPANYA
İtalyayı trenle sorunsuz bir şekilde Italiarail ile keşfedin. 7/24 seyahat desteğiyle

ItaliaRail nedir?

ItaliaRail, İtalya’da faaliyet gösteren bir demiryolu şirketidir. İtalya’nın ulusal demiryolu şirketi olan Ferrovie dello Stato Italiane grubunun bir yan kuruluşudur. ItaliaRail hem yolcu hem de yük hizmetlerini yürütür. En son ItaliaRail kupon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz.

ItaliaRail 2002’de kuruldu ve ilk hattı 2003’te açıldı. Şirket o zamandan beri faaliyetlerini genişletti ve şu anda 1.000 milin (1.600 km) üzerinde bir demiryolu ağına sahip. ItaliaRail’in rotaları Milano, Roma, Floransa ve Venedik gibi büyük şehirleri birbirine bağlar. Şirket ayrıca İsviçre ve Avusturya’ya uluslararası hizmetler sunmaktadır.

ItaliaRail’in filosu yüksek hızlı trenler, bölgesel trenler ve yük trenlerinden oluşmaktadır. Yüksek hızlı trenler, 220 mph’ye (350 km / s) kadar hızlara ulaşabilir. Bu trenler, şirketin büyük şehirler arasındaki ana güzergahlarında kullanılıyor.

Bölgesel trenler, yüksek hızlı trenlerden daha yavaştır ancak daha fazla durak ve daha küçük kasaba ve şehirlere bağlantı sunar. Yük trenleri, İtalya çevresinde mal taşımak için kullanılır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın