Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

ItaliaRail Kupon Kodu

Özel ItaliaRail kupon koduyla ItaliaRail biletlerinizde en iyi fırsatları yakalayın! ItaliaRail ile indirimli fiyatların ve güvenli, sorunsuz yolculukların keyfini çıkarın.
0 / 5 Puan: 5

Puan:

Grup Seyahat İndirimleri: tren biletlerinizde, turlarınızda, transferlerinizde, otellerinizde ve daha fazlasında %30'a varan indirim! @Italiarail

ItaliaRail, İtalya Demiryolu biletlerinin en büyük uluslararası çevrimiçi perakendecisidir. İtalyan tren seyahati uzmanı ItaliaRail ile İtalya tren biletlerini çevrimiçi rezerve edin.???????? Kolay rezervasyon aracı. 7/24 müşteri desteği.

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

ItaliaRail nedir?

ItaliaRail, İtalya’da faaliyet gösteren bir demiryolu şirketidir. İtalya’nın ulusal demiryolu şirketi olan Ferrovie dello Stato Italiane grubunun bir yan kuruluşudur. ItaliaRail hem yolcu hem de yük hizmetlerini yürütür. En son ItaliaRail kupon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz.

ItaliaRail 2002’de kuruldu ve ilk hattı 2003’te açıldı. Şirket o zamandan beri faaliyetlerini genişletti ve şu anda 1.000 milin (1.600 km) üzerinde bir demiryolu ağına sahip. ItaliaRail’in rotaları Milano, Roma, Floransa ve Venedik gibi büyük şehirleri birbirine bağlar. Şirket ayrıca İsviçre ve Avusturya’ya uluslararası hizmetler sunmaktadır.

ItaliaRail’in filosu yüksek hızlı trenler, bölgesel trenler ve yük trenlerinden oluşmaktadır. Yüksek hızlı trenler, 220 mph’ye (350 km / s) kadar hızlara ulaşabilir. Bu trenler, şirketin büyük şehirler arasındaki ana güzergahlarında kullanılıyor.

Bölgesel trenler, yüksek hızlı trenlerden daha yavaştır ancak daha fazla durak ve daha küçük kasaba ve şehirlere bağlantı sunar. Yük trenleri, İtalya çevresinde mal taşımak için kullanılır.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir