ItaliaRail Kupon Kodu

%30'a varan indirim
Özel ItaliaRail kupon koduyla ItaliaRail biletlerinizde en iyi fırsatları yakalayın! ItaliaRail ile indirimli fiyatların ve güvenli, sorunsuz yolculukların keyfini çıkarın.
0 / 5 Puan: 5

Puan:

Grup Seyahat İndirimleri: tren biletlerinizde, turlarınızda, transferlerinizde, otellerinizde ve daha fazlasında %30'a varan indirim! @Italiarail

ItaliaRail, İtalya Demiryolu biletlerinin en büyük uluslararası çevrimiçi perakendecisidir. İtalyan tren seyahati uzmanı ItaliaRail ile İtalya tren biletlerini çevrimiçi rezerve edin. 🇮🇹🚄 Kolay rezervasyon aracı. 7/24 müşteri desteği.

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

ItaliaRail nedir?

ItaliaRail, İtalya’da faaliyet gösteren bir demiryolu şirketidir. İtalya’nın ulusal demiryolu şirketi olan Ferrovie dello Stato Italiane grubunun bir yan kuruluşudur. ItaliaRail hem yolcu hem de yük hizmetlerini yürütür. En son ItaliaRail kupon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz.

ItaliaRail 2002’de kuruldu ve ilk hattı 2003’te açıldı. Şirket o zamandan beri faaliyetlerini genişletti ve şu anda 1.000 milin (1.600 km) üzerinde bir demiryolu ağına sahip. ItaliaRail’in rotaları Milano, Roma, Floransa ve Venedik gibi büyük şehirleri birbirine bağlar. Şirket ayrıca İsviçre ve Avusturya’ya uluslararası hizmetler sunmaktadır.

ItaliaRail’in filosu yüksek hızlı trenler, bölgesel trenler ve yük trenlerinden oluşmaktadır. Yüksek hızlı trenler, 220 mph’ye (350 km / s) kadar hızlara ulaşabilir. Bu trenler, şirketin büyük şehirler arasındaki ana güzergahlarında kullanılıyor.

Bölgesel trenler, yüksek hızlı trenlerden daha yavaştır ancak daha fazla durak ve daha küçük kasaba ve şehirlere bağlantı sunar. Yük trenleri, İtalya çevresinde mal taşımak için kullanılır.

0 / 5 Puan: 5

Puan:

Son İndirimleri Kaçırmayın!
Kuponigo’nun en son tekliflerinden haberdar olun!

Kuponigo by BudgetFitter Türkiye’de bireylerin sevdikleri şeylere daha az harcama yapmalarına ve daha fazla para biriktirmelerine yardımcı olarak daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor. Sizler için özel oluşturulan indirim kodları ve güncel kampanyalara sitemizden erişebileceğiniz gibi, bizi ayrıca Google Haberler'de takip edebilir ve Kuponigo E-Posta İndirim Bülteni'ne abone olabilirsiniz.

E-Posta Bültenine Abone Ol Google Haberler'de Abone Ol
Size söz veriyoruz, başkalarının yaptığı gibi size asla spam e-posta göndermeyeceğiz.
Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.