En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

İstikbal

İstikbal indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

İstikbal

1957 yılından bu yana süregelen tecrübe ve 65 yıllık başarı hikayesi ile mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran İstikbal; ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve sektörde yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor. Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan İstikbal, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Oturma gruplarından yemek odasına, yatak odasından çocuk ve genç odalarına, yatak ve bazadan bahçe mobilyalarına kadar birbirinden özel koleksiyonları ile sektörde yer alan İstikbal, binlerce ürünü farklı zevkler ve mekanlar ile buluşturuyor. Türkiye’nin en büyük 500 sanayi şirketi sıralamasında 166. sırada yer alan İstikbal, 700’e yakın mağazası ve ürünü ile Türkiye’yi sararken bir dünya markası olma yolunda da hızla ilerliyor. Şu an 60’a yakın ülkeye İstikbal markası ile ürün sunan İstikbal, Yunanistan, Bulgaristan, Fas, Lübnan, Almanya, Kazakistan, Azerbaycan, Irak, İngiltere ve Fransa gibi birçok ülkede 170’e yakın mağazası ve birçok satış noktası ile Türk kalitesini yurt dışına taşıyor.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun