En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

İstegelsin

İstegelsin indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Mutfak alışverişinden, deterjana, en güvenilir etten, vegan ürünlere, gıda, yemek, kişisel bakımdan, oyuncak kırtasiyeye, evcil dostunun mamasından, en sevdiğin dondurmaya, telefon kılıfından, okumayı en sevdiğin kitaba, ütü masasından, çoraba, çok çeşit İstegelsin’de! Evinin ihtiyaçlarını market fiyatıyla kapına kadar getiren bir market hayal et. İşte o market istegelsin!

İstegelsin’de ilk alışverişte geçerli 150 TL’ye 15 TL indirim kodu
İstegelsin’de ilk alışverişte geçerli 250 TL’ye 30 TL indirim kodu
İstegelsin’de ilk alışverişte geçerli 750 TL’ye 150 TL indirim kodu
İstegelsin’de ilk alışverişte geçerli 250 TL’ye 50 TL indirim kodu
İstegelsin’de ilk alışverişte geçerli 150 TL’ye 25 TL indirim kodu
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

“Yumurta bitmiş, deterjan azalmış, kedi kumunu çok doldurmuş, hiç meyve de kalmamış … Haftalık alışveriş zamanı gelmiş, kim yapacak şimdi alışverişi?”

Sen de istediğin her ürün için farklı markete gitmek zorunda kalmaktan, reyonların arasında dolaşıp durmaktan, kasada sıra beklemekten bıkmadın mı? Hele o poşetleri taşımak yok mu? Arabaya taşı, arabadan eve taşı derken kolların kopmuyor mu?

Tüm bunlardan baktıysan, sen markete gitme, market fiyatıyla iste gelsin!

Mutfak alışverişinden, deterjana, en güvenilir etten, vegan ürünlere, gıda, yemek, kişisel bakımdan oyuncak kırtasiyeye, evcil dostunun mamasından en sevdiğin dondurmaya, telefon kılıfından okumayı en istediğin kitaba, ütü masasından çoraba pek çok çeşit burada!

Üstelik İstanbul’un tamamında, Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Ankara ve Bodrum’da 7000 çeşit ürünü soğuk depolardan alıp, soğutuculu arabalarla hijyenik şekilde sana teslim ediyor. Türkiye’nin 81 iline de kargo ile gönderim yapıyor!

Online market alışverişi yaparken artık tek gereken istegelsin indirim kodu ya da istegelsin davet kodu girerek “istemek”. Eğer kolaylık, rahatlık, çok çeşit, tazelik ve güvenli alışveriş istiyorsan; iste market fiyatıyla gelsin.

Bu içerikler ilginizi çekebilir