İstanbulkart kampanya kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Bilet.com’da 50 Tl Ve Üstü Ilk İstanbulkart Yüklemesinde 20 Tl, Sonraki Her 50 Tl Ve Üzeri Yüklemede 10 Tl Hediye @Bilet.com: Uçak, Otel, Otobüs, Feribot Ve Etkinlik Biletleri
Bilet.com’da 50 TL ve üstü ilk İstanbulkart yüklemesinde 20 TL, sonraki her 50 TL ve üzeri yüklemede 10 TL hediye @Bilet.com: Uçak, Otel, Otobüs, Feribot ve Etkinlik Biletleri
Zahmetsizce Kazandıran Fırsat
İş Bankası Nays Kart Ile Yapacağınız İstanbulkart Yüklemelerinizde % 10 Nakit Iade Kazanın - Şimdi Ücretsiz Başvurun ✅
İş Bankası Nays Kart ile yapacağınız İstanbulkart yüklemelerinizde % 10 nakit iade kazanın - Şimdi Ücretsiz Başvurun ✅
Zahmetsizce Kazandıran Fırsat
Tosla Kart Ile Yapacağınız İstanbulkart Yüklemelerinizde % 20 Tosback Kazanın + Bu Promosyon Koduyla Ilk Başvurunuzda 25 Tl Hediye
Tosla Kart ile yapacağınız İstanbulkart yüklemelerinizde % 20 Tosback kazanın + Bu promosyon koduyla ilk başvurunuzda 25 TL hediye

İstanbulkart nedir?

İstanbulkart, İstanbul’da toplu taşımada kullanılan bir akıllı karttır. Kart şehrin otobüs, metro, tramvay ve vapur sistemlerinde kullanılabiliyor. Ayrıca otopark, geçiş ücretleri ve diğer hizmetler için ödeme yapmak için de kullanılabilir. En güncel İstanbulkart kampanya kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

İstanbulkart 2009 yılında tanıtıldı ve o zamandan beri İstanbul’da toplu taşıma için ödeme yapmanın en popüler yolu haline geldi. 10 milyondan fazla kart basıldı. Kart yeniden yüklenebilir ve birden çok kez kullanılabilir.

İstanbulkart’ın iki türü vardır: kişisel ve anonim. Kişisel İstanbulkart kartları kaydedilebilir ve geçerli bir kimlik numarası gerektirebilir. Anonim İstanbulkart kartları kayıt gerektirmez ve kullanmak için yolcuların öncelikle otomatlardan veya bilet gişelerinden satın alınmaları gerekir.

Daha sonra yolcular İstanbulkart ödemesi kabul eden tüm kiosklardan karta para yükleyebilirler. Ulaşım ücretini ödemek için, yolcuların turnikeye girip çıkarken kartlarını okuyucuya doğru tutmaları yeterlidir. Ücret otomatik olarak bakiyelerinden düşülecektir.

İstanbul’daki şehir içi ulaşımın (Otobüs, Metrobüs, Metro, Marmaray, Deniz taşımacılığı, Teleferik, Tramvay) yanı sıra; A101, Migros, CarrefourSA, BİM, Şok Marketler, Multinet ödeme noktaları, BiTaksi ve Getir uygulamaları, Beltur, BNB (bisiklet), iTaksi, İBB Sosyal Tesisler, Hamidiye Su Otomatları, İsper ve İspark gibi sosyal alanlardaki harcama ve ödeme işlemlerinizde, ön ödemeli bir kart olarak kullanabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.