İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

İstanbulkart Kampanya Kodu

%10 Nakit İade Kazanın
Fiziksel kartı dijitale taşıyarak İstanbulkart’ı her an yanında bulundurma fırsatı yaratan İstanbulkart'a yükleme yaparken kazandıran İstanbulkart Kampanya Kodu.
İstanbulkart Kampanya Kodu Fiziksel kartı dijitale taşıyarak İstanbulkart’ı her an yanında bulundurma fırsatı yaratan İstanbulkart'a yükleme yaparken kazandıran İstanbulkart Kampanya Kodu.
5 1 5 3
0 / 5 5

Puan:

İstanbulkart'a özel indirim ve hediye veren platformlar

Fiziksel kartı dijitale taşıyarak İstanbulkart’ı her an yanında bulundurma fırsatı yaratan İstanbulkart Mobil yenilendi. İstanbulkart Mobil, daha kullanıcı dostu hale gelirken tasarımını da “İstanbul Seni Seviyor” konseptiyle yenileyerek yeni marka kimliğine uygun hale geldi.

İstanbulkart yüklemelerinize hediye ya da indirim veren platformlar;

iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

İstanbulkart nedir?

İstanbulkart, İstanbul’da toplu taşımada kullanılan bir akıllı karttır. Kart şehrin otobüs, metro, tramvay ve vapur sistemlerinde kullanılabiliyor. Ayrıca otopark, geçiş ücretleri ve diğer hizmetler için ödeme yapmak için de kullanılabilir. En güncel İstanbulkart kampanya kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

İstanbulkart 2009 yılında tanıtıldı ve o zamandan beri İstanbul’da toplu taşıma için ödeme yapmanın en popüler yolu haline geldi. 10 milyondan fazla kart basıldı. Kart yeniden yüklenebilir ve birden çok kez kullanılabilir.

İstanbulkart’ın iki türü vardır: kişisel ve anonim. Kişisel İstanbulkart kartları kaydedilebilir ve geçerli bir kimlik numarası gerektirebilir. Anonim İstanbulkart kartları kayıt gerektirmez ve kullanmak için yolcuların öncelikle otomatlardan veya bilet gişelerinden satın alınmaları gerekir.

Daha sonra yolcular İstanbulkart ödemesi kabul eden tüm kiosklardan karta para yükleyebilirler. Ulaşım ücretini ödemek için, yolcuların turnikeye girip çıkarken kartlarını okuyucuya doğru tutmaları yeterlidir. Ücret otomatik olarak bakiyelerinden düşülecektir.

İstanbul’daki şehir içi ulaşımın (Otobüs, Metrobüs, Metro, Marmaray, Deniz taşımacılığı, Teleferik, Tramvay) yanı sıra; A101, Migros, CarrefourSA, BİM, Şok Marketler, Multinet ödeme noktaları, BiTaksi ve Getir uygulamaları, Beltur, BNB (bisiklet), iTaksi, İBB Sosyal Tesisler, Hamidiye Su Otomatları, İsper ve İspark gibi sosyal alanlardaki harcama ve ödeme işlemlerinizde, ön ödemeli bir kart olarak kullanabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Finans & Banka Kampanyaları

En iyi finans ve banka kampanyaları listemizle paranızdan en iyi şekilde yararlanın. Ayrıca, finansal ihtiyaçlarınız için daha da fazla tasarruf etmek için indirim kodlarımızı kullanın.