Abone Olun & Tasarruf Edin

istanbulkart cover
Güncel Fırsatlar ile Nakit İade

İstanbulkart Kampanyaları

Fiziksel kartı dijitale taşıyarak İstanbulkart’ı her an yanında bulundurma fırsatı yaratan İstanbulkart'a yükleme yaparken kazandıran İstanbulkart Kampanyaları.


Şimdi Başvurun
Kupon Kodu

İstanbulkart yüklemelerini Tosla’da yap, 50 TL hediye kazan!

Tosla uygulamasına kayıt olurken bu kodu girin ve Tosback fırsatlarından yararlanmaya başlayın. Tosla'ya TL yükleyin, ücretsiz eft deneyimini yaşayın!

Kampanyadan faydalanmak için Tosla'da İstanbulkart’ına bakiye yüklemelisin. Kampanyadan hediye TL kazanmak için Tosla'da kampanyalar sekmesinden ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklamalısın. Kampanyaya katılımından sonra hediye TL kazanmaya başlayabilirsin.

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Anında Kullanın
Fırsat

Fırsat Tükendi 03/31/2024

En sevdiğin dizi, film ve müziklerden hiç kopma. Üyelik ödemeni Nays Kart ile yap, %50 hediye para kazan.

Kampanya 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Hediye para kampanyası en popüler dizi, film ve müzik platformlarında Nays Kart ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanya döneminde Nays Kart ile yapılan tüm ödemelerden %50 hediye para kazanılabilecektir. Bir kullanıcının aynı markadan ya da farklı markalardan faydalanabileceği hediye para tutarı aylık toplam 80 TL ile sınırlıdır. Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 20 TL ve üzeri olması gerekir. Nays kartınıza yansıyan işlem tutarı üzerinden Hediye Para tutarı hesaplanır. Aylık veya yıllık abonelik ödemelerine dair bir ayrım bulunmamaktadır. Nays uygulaması içerisinden yapılacak fatura ödemelerinde geçerli değildir. Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır. Hediye para nakit olarak Nays hesaba aktarılır. Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz. Dijital platformlar kampanyasına dahil olan Netflix, BluTV, Gain, Exxen ve Spotify platformlarına uygulama marketler üzerinden yapılan ödemeler dijital platformlar kampanyası kapsamında değerlendirilmez. Uygulama marketler üzerinden yapılan ödemeler "Uygulama Market" kampanyamıza dahil olup, hediye nakit para tutarları ilgili kampanyanın koşullarına göre dikkate alınmaktadır. Youtube Premium üyelikleri için Nays Kart ile yapılan ödemelerde geçerli değildir. Youtube Premium üyelikleri Uygulama Marketi Alışverişlerine %20 Hediye Para! kampanyasına dahildir. İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Devamını Gör... Daha az göster...
Anında Kullanın
Fırsat

Fırsat Tükendi 03/31/2024

İstanbulkart bakiye yüklemeni Nays üzerinden yap, %20 hediye para fırsatını kaçırma

Hediye para fırsatı, Nays uygulaması üzerinden İstanbulkart’a yapılan her 10 TL ve üzeri yüklemede geçerlidir. Yükleme tutarının %20'si kadar hediye para tanımlanacaktır. Kampanya dönemi boyunca bir kullanıcı en fazla 100 TL hediye para kazanabilecektir. Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır. Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.

Devamını Gör... Daha az göster...

İstanbulkart nedir?

İstanbulkart, İstanbul metropolünde toplu taşıma için kullanılan yeniden yüklenebilir bir akıllı kart sistemidir. Bu pratik kart, otobüsler, metrolar, tramvaylar ve vapurlar gibi kapsamlı bir ulaşım ağına erişim sağlamaktadır. Ayrıca, otopark ve geçiş ücretleri gibi hizmetlerin ödenmesinde de kullanılabilir. En güncel İstanbulkart kampanya kodlarına ve tasarruf fırsatlarına burada ulaşabilirsiniz!

2009 yılında başlatılan İstanbulkart, İstanbul’daki toplu taşıma için ödeme yapmanın en yaygın yöntemi haline geldi ve bugüne kadar 10 milyondan fazla kartın dağıtıldığı bilinmektedir. Kartlar birden çok kez kullanılabilir ve yeniden yüklenebilir.

İstanbulkart’ın iki çeşidi bulunmaktadır; kişisel ve anonim. Kişisel kartlar, bir kimlik numarası verildiği takdirde kaydedilebilirken, anonim kartlar kayıt gerektirmez ve otomatlar veya bilet gişelerinden satın alınabilir.

Kartınıza para yüklemek için İstanbulkart ödemesi kabul eden tüm kioskları kullanabilirsiniz. Ulaşım ücretini öderken, sadece kartınızı turnike okuyucuya doğru tutmanız yeterlidir ve ücret otomatik olarak kart bakiyenizden düşer.

İstanbulkart sadece ulaşım için değil, birçok farklı alanda ödeme yapmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İster otobüs, metrobüs, metro, Marmaray, deniz taşımacılığı, teleferik veya tramvay gibi kent içi ulaşım hizmetlerini, isterse marketler (A101, Migros, CarrefourSA, BIM, Şok Marketler) ve BiTaksi, Getir uygulamaları, Beltur, İsbike (bisiklet), iTaksi, İBB Sosyal Tesisler, Hamidiye Su Otomatları, İsper ve İspark gibi noktalardaki ödemelerinizi gerçekleştirirken bu ön ödemeli kartı kullanabilirsiniz. İstanbulkart, İstanbul’daki yaşamı kolaylaştıran bir ödeme çözümüdür!

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın