İstanbul Akvaryum fiyat indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

İstanbul Akvaryum nerede?

İstanbul Akvaryum, Avrupa’nın en büyük ve dünyanın en büyük tematik akvaryumlarından biridir. Bakırköy Florya’da Aqua Florya Alışveriş Merkezi’nin yanıbaşında 17 Nisan 2011’de açılışı yapılan İstanbul Akvaryum, dünyanın dört bir yanından deniz ve tatlı su balık türlerinin yer aldığı 14 farklı temalı alandan oluşuyor. En güncel İstanbul Akvaryum fiyat indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

İstanbul Akvaryum’un toplam su hacmi 10.000 ton olup, her kıtadan 250’den fazla türü temsil eden 15.000 kara ve deniz canlısına ev sahipliği yapmaktadır. Ziyaretçiler denizin altında yüzen penguenleri izleyebilir veya vatozları elle besleyebilirler.

Akvaryumun öne çıkan özelliği, ziyaretçilerin köpekbalıklarını, vatozları ve etraflarında yüzen diğer büyük balıkları görebilecekleri 33 metre uzunluğundaki su altı tünelidir.

Akvaryumda ayrıca bir dizi etkileşimli sergi, eğitim programı ve bir restoran bulunmaktadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın