Abone Olun & Tasarruf Edin

istanbul akvaryum cover
Biletlerde %35 İndirim Fırsatı

İstanbul Akvaryum İndirim ve Kampanyaları

İstanbul Akvaryum'u ziyaret etmeyi mi planlıyorsunuz? En güncel İstanbul Akvaryum fiyatlarını öğrenin ve bilet bütçenizi buna göre planlayın. Muhteşem deniz yaşamını kaçırmayın!


Kupon Kodu

Tiqets.com’da Florya İstanbul Akvaryum dahil dahil tüm aile dostu tema parklarda geçerli %5 indirim kodu

İstanbul Akvaryum Florya biletlerinizi online ayırtın. İstanbul Akvaryum Florya için müşteri yorumlarını okuyun, açılış saatlerini görün ve harita yol tarifi alın Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Fırsat

Bilet.com’da İstanbul Akvaryum biletlerinde geçerli indirim fırsatı

Istanbul Akvaryum Florya Bileti Al. İndirimli Akvaryum Biletleri Sizleri Bekliyor. Uygun Tarihi Seçin ve Kampanyalı Bilet Fırsatlarını Kaçırmayın. Devamını Gör... Daha az göster...

İstanbul Akvaryum nedir?

Bakırköy Florya’da Aqua Florya Alışveriş Merkezi’nin yanıbaşında 17 Nisan 2011’de açılışı yapılan İstanbul Akvaryum, birçok deniz canlısını ziyaret edebileceğiniz dünyanın en büyük tematik akvaryumlarından biridir. Ziyaretçiler, muhteşem su altı dünyasını keşfedebilir ve renkli balıklar, mercan resifleri, köpekbalıkları ve daha fazlasını gözlemleyebilirler. İstanbul’a seyahat eden herkesin mutlaka görmesi gereken bir yerdir.

İstanbul Akvaryum, 7.000 metreküp su hacmine sahip olup toplamda 66 tanka ev sahipliği yapmaktadır. 22.000 metrekarelik bir alana yayılan iki katlı dev bir projedir ve 100 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. İstanbul Akvaryum’a ait olan 32.000 metrekarelik otopark alanı ise 1.200 araçlık kapasiteye sahiptir. Ziyaretçi alanı ise 6.000 metrekaredir. İstanbul Akvaryum’un özel temalı, 1,2 kilometrelik seyahat rotası Karadeniz’den başlayarak Pasifik’e kadar uzanmaktadır.

İstanbul Akvaryum, etkileyici coğrafi yolculuğu ve tematik sergilerinin yanı sıra ziyaretçilerine çok çeşitli olanaklar da sunmaktadır. Yaklaşık 1.500 tür ve 17.000 kara ve deniz canlısı ile ziyaretçiler çok çeşitli deniz yaşamına tanıklık edebilirler. Akvaryumda ayrıca geniş bir alana yayılan bir hediyelik eşya dükkânı, gezi güzergâhı boyunca uzanan üç kafeterya ve hem Panama Kanalı’nın hem de denizin panoramik manzarasına sahip çarpıcı bir restoran bulunuyor.

Yenilikçi gezi rotası, interaktif sergileri ve son teknolojisiyle İstanbul Akvaryum, sadece dünyanın en büyük tematik akvaryumlarından biri olarak değil, aynı zamanda ziyaretçi deneyimi açısından da en gelişmişlerinden biri olarak öne çıkıyor. İstanbul Akvaryum, simüle edilmiş bir yağmur ormanını keşfetmekten dünyanın dört bir yanından çok çeşitli balık türlerine tanık olmaya kadar, ziyaret eden herkes için gerçekten sürükleyici ve eğitici bir yolculuk sunuyor.

İstanbul Akvaryum, 7760 metreküplük etkileyici su kapasitesi, 17 tema ve 1 yağmur ormanı ile ziyaretçilerine Karadeniz’den Pasifik’e uzanan eşsiz bir coğrafi yolculuk sunuyor. Çok çeşitli balık türleri ve seyahat rotasındaki interaktif aktiviteleri ile İstanbul’a seyahat eden herkesin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir yer olarak biliniyor.

İstanbul Akvaryum, etkileyici deniz yaşamı koleksiyonunun yanı sıra, mekanlarının tematikleştirilmesine de büyük önem veriyor. Her sergi, ilgili bölgenin kültürel, coğrafi, tarihi ve mimari özelliklerini sergileyen uygun unsurlarla özenle dekore edilmiştir. İnteraktif oyunlar, filmler ve görsel grafikler, ziyaretçilere her bir alan hakkında ayrıntılı bilgi sağlamak için kullanılır. Ses ve ışık sistemleri de genel sürükleyici deneyimi geliştirmek ve temaya uygun olarak uyumlu bir atmosfer yaratmak üzere tasarlanmıştır.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin