Abone Olun & Tasarruf Edin

iobit cover
PC ve Mac'te %91’e varan İNDİRİM

IObit İndirim Kodu

İhtiyacınız olan yazılımı bir IObit indirim koduyla maliyetin çok altında alın. Bir sonraki satın alımınızda tasarrufların kilidini açın ve bugün tasarruf etmeye başlayın!


60 günlük para iade garantisi
Kupon Kodu

%89 İNDİRİM + 2 Ücretsiz Hediye Seçin!

Bilgisayarları hızlandırmak, kayıt defterini ve kötü amaçlı yazılımları düzeltmek ve temizlemek, bilgisayar oyunlarını optimize etmek ve Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista, XP vb. ayarlarını yapmak için yüksek performanslı yazılım ürünleri. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

IObit nedir?

IObit, PC performansını optimize etmeyi amaçlayan yüksek performanslı yazılım ürünleri geliştirme konusunda uzmanlaşmış lider bir yazılım şirketidir. Ürün yelpazesi, bilgisayarları hızlandırmak, kayıtları düzeltmek ve temizlemek, kötü amaçlı yazılımları kaldırmak, PC oyunlarını optimize etmek ve Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP dahil olmak üzere çeşitli Windows sürümlerini ayarlamak için araçlar içerir.

IObit, başlangıç öğelerini optimize ederek, gereksiz dosyaları temizleyerek ve sistem kaynaklarını yöneterek sistem performansını artırmaya yardımcı olan hızlandırma yazılımı sunar. Ayrıca, tüm donanım bileşenlerinin en son sürücülere sahip olmasını sağlamak için bir sürücü güncelleyici ve kötü amaçlı yazılımlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı koruma sağlamak için bir antivirüs programı da sağlarlar.

IObit, Advanced SystemCare, Advanced SystemCare Ultimate, Driver Booster, IObit Malware Fighter, Smart Defrag, IObit Uninstaller, IObit Software Updater ve Free AI Video Generator gibi çok çeşitli yazılım ürünleri sunuyor. Bu ürünler PC performansını optimize etmek, sistem güvenliğini artırmak, yazılımı güncellemek ve hatta yapay zeka destekli videolar oluşturmak gibi farklı ihtiyaçlara hitap ediyor.

Amiral gemisi ürünümüz Advanced SystemCare sadece kullanımı kolay değil, aynı zamanda bilgisayarınızın performansını ve güvenliğini artırmada son derece etkilidir. Dünya çapında 220 ülke ve bölgede 250 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilen Advanced SystemCare, PC performansını optimize etme ve sistem güvenliğini artırma konusundaki güçlü yetenekleri nedeniyle çok sayıda ödül aldı.

2004 yılında kurulan IObit, 100’den fazla ödül ve dünya çapında 500 milyon indirme ile PC optimizasyon ve güvenlik yazılımlarında endüstri lideri olarak tanınmıştır. Yenilikçi sistem yardımcı programları ve güvenlik yazılımları, tüketicilere üstün PC performansı ve güvenliği sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin